У Торчинській ОТГ запрацює учнівське наукове товариство : Волинська обласна Мала академія наук
У Торчинській ОТГ запрацює учнівське наукове товариство

У Торчинській ОТГ запрацює учнівське наукове товариство

1 жовтня 2019 року Волинською обласною МАН спільно з Торчинською ОТГ організовано виїзний семінар-практикум з питань науково-дослідницької діяльності учнів. Участь у заході взяли більше як півсотні учнів та вчителів громади.

Для педагогів та учнів шкіл громади було презентовано роботу Малої академії наук України. Галина Толстіхіна, директор Волинської обласної МАН, розповіла присутнім про інноваційні технології навчання обдарованих дітей, сучасний підхід до організації науково-дослідницької роботи в учнівському науковому товаристві. Про самореалізацію учнів у системі Малої академії наук України та можливості їх участі у різноманітних інтелектуальних конкурсах, турнірах, літніх школах доповідала Лариса Мазурик, завідувач методичним відділом Волинської обласної МАН.

Підсумком зустрічі стала домовленість про співпрацю представників громади, дирекції школи Торчинської ОТГ та Волинської обласної МАН. Активні учні громади виявили бажання розпочати своє навчання в стаціонарних секціях, заочній школі ВОМАН. Також юні громадівці зможуть відвідувати гурток робототехніки. Методичну допомогу та набір конструктора роботів Lego надасть Волинська обласна МАН.

к-сть переглядів:1652         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа