У жовтні-грудні 2019 року буде проведено Х Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін : Волинська обласна Мала академія наук
У жовтні-грудні 2019 року буде проведено Х Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін

У жовтні-грудні 2019 року буде проведено Х Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін

Національним центром “Мала академія наук України” у жовтні-грудні 2019 року буде проведено Х Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін.

Метою Турніру є виявлення, розвиток і підтримка обдарованих дітей, підвищення інтересу школярів до поглибленого вивчення природничих дисциплін.

Турнір відбудеться у 2 тури: І тур – відбірковий (дистанційний) проводиться у жовтні-листопаді, ІІ тур – фінальний (очний) – у грудні в м. Києві. У Турнірі можуть взяти участь учні 7-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку. Кількість команд від одного закладу освіти не обмежується. Для участі у Всеукраїнському Інтернет-турнірі із природничих дисциплін необхідно:

- до 22 жовтня 2019 року надіслати заявку (додаток) на участь у Турнірі на електронну адресу комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”: vvman92@gmail.com;

- до 31 жовтня 2019 року заповнити реєстраційну форму, яка розміщена за посиланням https://vpd.stemua.science/index.php та надіслати відповіді на завдання кваліфікаційного етапу відбіркового туру.

Умови участі у Турнірі, структура, зміст завдань та критерії їх оцінювання розміщені на сайтах Національного центру “Мала академія наук України” www.man.gov.ua. та vpd.stemua.science. 

Додаткові матеріали зазначені за посиланням

к-сть переглядів:2325         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа