Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання
12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Всеукраїнська школа МИРотворчості : Волинська обласна Мала академія наук
Всеукраїнська школа МИРотворчості

Всеукраїнська школа МИРотворчості

Розпочато набір у Четверту Дитячу Школу МИРотворчості-2020!

Для участі у школі необхідно до 20 січня 2020 року заповнити онлайн-анкету учасника за посиланням: https://forms.gle/ojM8CcxETfBF32qQ7

На навчання запрошують підлітків з усієї України, які мають активну життєву позицію і бажання вчитися спілкуватися, будувати відносини та творчо підходити до вирішення конфліктів.

Мета Школи: знизити рівень насильства у школах, через навчання старшокласників методам ненасильницької взаємодії за міжнародною програмою АН (Alternatives to Violence Project (AVP)).

Школа МИРотворчості ‒ це курс підготовки “миротворця”. Виходити з конфліктних ситуацій з миром здатен не кожен. Знаходити спільну мову з людьми досить складно, але можна, якщо намагатися! Вчитися постояти за себе, при цьому не застосовувати силу чи підвищений голос. Володіти собою, не йти за емоціями гніву, говорити про свої почуття... Допомагати іншим виходити з конфліктних ситуацій без втрат і “бойових поранень”.

Школа проводитиметься у три етапи:

1 етап (13-15 лютого 2020): Це базовий рівень навчання. Це рівень для початківців, на якому ми знайомимося один з одним, вчимося спілкуватися, не просто слухати, а чути іншу людину. Вчимося зберігати відносини в конфліктних ситуаціях з друзями і близькими, вчимося довіряти, розмовляти і доносити свою точку зору і знаходити найкраще у кожному.

2 етап (29-31 березня 2020): Це рівень для досвідчених, для тих, хто пройшов перший рівень і хоче рухатися далі. Тут ми навчаємо учасників висловлювати свою думку серед однолітків, таким чином, щоб не порушувати кордони один одного. Домовлятися, співпрацювати та приймати спільні рішення в колективі, це непросто, але ми спробуємо і отримаємо чудовий досвід.

3 етап (23-25 квітня 2020): Завершення навчання в Школі. Тренінг для тренерів. На цьому тренінгу ми навчаємо мистецтву ведення тренінгів в стилі фасилитация. На цей рівень запрошуються тільки ті, хто пройшов перший і другий. Якщо ти вирішив, що миротворчість - це твоє, і ти відчув це особливе задоволення від того, що у тебе почало виходити вирішувати мирно конфлікти, і ти хочеш йти далі, тоді вперед! Учасники зможуть створити і провести свій тренінг. Слідом за теорією, відразу піде практика. Учасники отримають досвід побудови команди, навчаться давати один одному зворотній зв'язок. Це допоможе їм в подальшому створювати тренінги та проводити їх в команді.
Після навчання всім учасникам Школи МИРотворчості, пропонується створити і провести тренінг в своїй школі або місті чи районі використовуючи базову програму Альтернатив Насильству.

Відібрані учасники мають обов’язково взяти участь у трьох етапах.

Результати будуть відомі після 27 січня 2020 року.

Участь у школі безкоштовна. Учасники школи забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами. Витрати на проїзд до м.Києва і назад за рахунок самофінансування або коштів не заборонених чинним законодавством.

Місце проведення: Пуща-Водиця, вул. Квітки Цісик, 14, Міжнародний центр дитячої наукової творчості НЦ “МАНУ”.

Організатори: Національний центр “Мала академія наук України”, Молодіжна ініціатива “Серце в долоньках”, Благодійна фундація “Агенти змін”, ГО “This Child Here”, ГО “Відкрите Коло. Територія Можливостей” та Miжнародна програма “AVP (Альтернативи насильству) в Україні”.

 

к-сть переглядів:2296         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа