Актуальні новини

: : Новини за період - /2020/6/15

Success only comes with self-management and determination Success only comes with self-management and determination
15 червня 2020 р.
9 – 12 червня 2020 року Волинською обласною Малою академією наук проведено сесію заочної віртуальної школи з англійської мови. Захід відбувся в режимі онлайн.
Біологія – це цікаво! Біологія – це цікаво!
15 червня 2020 р.
От і скінчився такий складний та непередбачуваний навчальний рік, але пізнання нового та невідомого продовжується. Що може бути більш захоплюючим та цікавим, як дослідження усього живого, що нас оточує. Саме таким змістом були наповнені заняття літньої онлайн школи з біології Волинської обласної МАН, яка відбулася з 10 по 12 червня 2020 року.
Математика об’єднує Математика об’єднує
15 червня 2020 р.
З 9 по 12 червня 2020 року Волинська обласна Мала академія наук провела обласну літню математичну школу в рамках сесії заочної віртуальної школи. Захід об’єднав школярів Волинської області закоханих в “царицю наук”
Час - це самий недооцінений ресурс нашого життя! Час - це самий недооцінений ресурс нашого життя!
15 червня 2020 р.
Саме до такого висновку дійшли учасники курсу інтерактивних лекцій “Ефективне планування часу та ціле покладання”, який пройшов 10-12 червня. Лектор – Тетяна Володимирівна Федотова, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та соціальної психології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Всеукраїнські літні школи МАН у дистанційному режимі Всеукраїнські літні школи МАН у дистанційному режимі
15 червня 2020 р.
У зв’язку з тим, що ситуація з карантинними обмеженнями в Україні складна і непередбачувана, відповідно до рекомендацій МОН щодо обмеження масових заходів Всеукраїнські літні школи МАН (далі – школи) відбудуться у дистанційному режимі!

Всі новини