Актуальні новини

: : Новини за період - /2020/8/24

Тиждень креативу Тиждень креативу
24 серпня 2020 р.
17-21 серпня відбулася літня школа з креативності. Керівник школи, Ірина Клімук - кандидат філософських наук, тренер команд LaMa та КоВШ - переможців Всеукраїнської олімпіади з креативності навчала учасників проявляти й застосовувати креативність у житті.
Окреслено нові напрямки співпраці ВО МАН та СНУ імені Лесі Українки Окреслено нові напрямки співпраці ВО МАН та СНУ імені Лесі Українки
24 серпня 2020 р.
З дня свого заснування Волинська обласна Мала академія наук України успішно співпрацює з Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки. Науковці СНУ імені Лесі Українки плекають обдаровану творчу молодь Волині, а сам університет є базовим закладом МАН.
Підписано договір про співпрацю між Волинською обласною МАН та Ківерцівським національним природним парком «Цуманська пуща» Підписано договір про співпрацю між Волинською обласною МАН та Ківерцівським національним природним парком «Цуманська пуща»
24 серпня 2020 р.
19 серпня 2020 року було підписано договір про співпрацю між Волинською обласною МАН та Ківерцівським національним природним парком «Цуманська пуща».
З Днем незалежності! З Днем незалежності!
24 серпня 2020 р.
Щиро вітаємо Вас із Днем незалежності – світлим святом Української Державності!
ВІДДІЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ НАУК, ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ ЗАПРОШУЮТЬ НА НАВЧАННЯ ВІДДІЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ НАУК, ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ ЗАПРОШУЮТЬ НА НАВЧАННЯ
24 серпня 2020 р.
Юний друже, якщо Ти цікавишся розвитком новітніх технологій, хочеш розумітися в законах існування світу, що нас оточує, прагнеш нових відкриттів, тоді Тебе чекають у відділеннях технічних наук, фізики та астрономії Волинської обласної Малої академії наук. Саме тут Ти зможеш реалізувати своє прагнення до пізнання нового.

Всі новини