До уваги слухачів МАН. Конкурс!!! : Волинська обласна Мала академія наук
До уваги слухачів МАН. Конкурс!!!

До уваги слухачів МАН. Конкурс!!!

Національний центр «Мала академія наук України» оголошує національний відбір для участі у найбільшому та найпрестижнішому конкурсі наукових екологічних проектів GENIUS OLYMPIAD 2021.

Мета конкурсу націлена на покращення розуміння глобальних екологічних проблем, тому представлені проекти, незалежно від обраної секції, повинні мати екологічне спрямування.
У GENIUS OLYMPIAD 2021 візьме участь понад 1400 учасників.

Конкурсанти демонструватимуть проекти та боротимуться за високі нагороди та честь гідно презентувати свою країну в наступних категоріях:

• Наука - вирішує проблеми екології за допомогою наукових знань та методів (наукова робота обсягом 15 стр., яка містить 12 обов’язкових розділів та елементів);
• Робототехніка - демонструє роль інженерії у вирішенні глобальних екологічних проблем (робот, який здатний очищувати довкілля або висаджувати дерева);
• Бізнес - розвиває екологічну свідомість бізнесу та просуває ідеї зеленої економіки (бізнес- план обсягом до 15 стр., включно з резюме проекту обсягом 2 стр.);
• Креативне письмо - поширює знання про глобальні екологічні проблеми в літературі (есе обсягом до 2 000 слів або до 1-3 віршів);
• Мистецтво - підвищує екологічну свідомість за допомогою музики та образотворчого мистецтва (відео, постер або художня фотографія).

До участі у конкурсі запрошуються учні-члени МАН 9-11 класів, які володіють англійською на рівні, достатньому для презентації своїх проектів (наявність сертифікату буде перевагою). До конкурсу приймаються тільки ті проекти, які мають екологічне спрямування. незалежно від секції конкурсу.

Для участі у національному відборі необхідно заповнити ртеєстраційну форму на сайті НЦ «МАНУ» до 20 січня 2021 року. На відібраних учасників обов’язково чекає інтерв’ю англійською мовою з викладачами.

У випадку виникнення додаткових питань  Ви можете звернутися за адресою: jasuselection@man.gov.ua.

Важливо, що учні, рекомендовані до участі у міжнародних заходах на III етапі конкурсу-захисту або виставці-конкурсу «Майбутнє України» автоматично беруть участь у цьому відборі і не повинні заповнювати анкету.

к-сть переглядів:249         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: