Життєві та духовні орієнтири Петра Яцика : Волинська обласна Мала академія наук
Життєві та духовні орієнтири Петра Яцика

Життєві та духовні орієнтири Петра Яцика

Петро Яцик – відомий меценат української діаспори, який фінансував мільйонні  проєкти в підтримку вивчення української мови, історії України.

1 березня 2021 року слухачі філологічного відділення долучились до інтерактивної лекції про Петра Яцика «Шлях на вершину». Модератор заходу – Ольга  Кулібаба, методист Волинської обласної МАН.

Захопливим є життєвий шлях П. Яцика від простого сільського хлопця до мецената світового рівня. Учні ознайомились із біографічними фактами, сферою його інтересів, секретами успіху в бізнесі, а найголовніше  - оцінили його внесок у розвиток українського слова.

Інтерактивні вправи посприяли усвідомити наполегливість, цілеспрямованість, чіткість пріоритетів Яцика, яким він був вірним до кінця життя. Дібрані завдання з Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика допомогли долучитись до спільної потрібної справи – утвердження престижу знань з української мови, а звідси – піднесення рідного слова.

к-сть переглядів:1280         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа