12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Життєві та духовні орієнтири Петра Яцика : Волинська обласна Мала академія наук
Життєві та духовні орієнтири Петра Яцика

Життєві та духовні орієнтири Петра Яцика

Петро Яцик – відомий меценат української діаспори, який фінансував мільйонні  проєкти в підтримку вивчення української мови, історії України.

1 березня 2021 року слухачі філологічного відділення долучились до інтерактивної лекції про Петра Яцика «Шлях на вершину». Модератор заходу – Ольга  Кулібаба, методист Волинської обласної МАН.

Захопливим є життєвий шлях П. Яцика від простого сільського хлопця до мецената світового рівня. Учні ознайомились із біографічними фактами, сферою його інтересів, секретами успіху в бізнесі, а найголовніше  - оцінили його внесок у розвиток українського слова.

Інтерактивні вправи посприяли усвідомити наполегливість, цілеспрямованість, чіткість пріоритетів Яцика, яким він був вірним до кінця життя. Дібрані завдання з Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика допомогли долучитись до спільної потрібної справи – утвердження престижу знань з української мови, а звідси – піднесення рідного слова.

к-сть переглядів:834         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа