12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Шевченко вражає : Волинська обласна Мала академія наук
Шевченко вражає

Шевченко вражає

9 березня 2021 року виповнилось 207 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Цей день традиційно відзначається низкою заходів з вшанування Кобзаря, але слухачі відділення математики Волинської обласної МАН креативно підійшли до справи – і поговорили про життя та творчість митця мовою математики.

Ребуси, дроби, дії зі степенями  та рівняння нагадували присутнім про невипадкові числа для Тараса Григоровича: число втрачених картин, суму викупу з кріпацтва, кількість пам’ятників у світі, коханих жінок  тощо. Неймовірно, але лише в Україні є майже одинадцять тисяч топонімів, пов’язаних із життям Шевченка, а гортати найменшу у світі книгу (так-так,   це «Кобзар») можна  лише за допомогою загостреної волосини!

Манівці переконалися, що відкривати для себе знакові постаті українського мистецтва та культури можна постійно, а математика є універсальною мовою, щоб розповісти про свої відкриття іншим.

к-сть переглядів:736         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа