Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання
12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Шевченко вражає : Волинська обласна Мала академія наук
Шевченко вражає

Шевченко вражає

9 березня 2021 року виповнилось 207 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Цей день традиційно відзначається низкою заходів з вшанування Кобзаря, але слухачі відділення математики Волинської обласної МАН креативно підійшли до справи – і поговорили про життя та творчість митця мовою математики.

Ребуси, дроби, дії зі степенями  та рівняння нагадували присутнім про невипадкові числа для Тараса Григоровича: число втрачених картин, суму викупу з кріпацтва, кількість пам’ятників у світі, коханих жінок  тощо. Неймовірно, але лише в Україні є майже одинадцять тисяч топонімів, пов’язаних із життям Шевченка, а гортати найменшу у світі книгу (так-так,   це «Кобзар») можна  лише за допомогою загостреної волосини!

Манівці переконалися, що відкривати для себе знакові постаті українського мистецтва та культури можна постійно, а математика є універсальною мовою, щоб розповісти про свої відкриття іншим.

к-сть переглядів:843         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа