НАУКА ЧИ РОЗВАГИ? А МОЖНА ПОЄДНАТИ? : Волинська обласна Мала академія наук
НАУКА ЧИ РОЗВАГИ? А МОЖНА ПОЄДНАТИ?

НАУКА ЧИ РОЗВАГИ? А МОЖНА ПОЄДНАТИ?

Вихідний день, це можливість поєднати час для розваг, відпочинку та пізнання чогось нового. Не випадково у неділю місцем локації для наукового пікніка був хол Розважального Центру «Промінь», де активно презентувала свою роботу Волинська обласна Мала академія наук.

Мета наукових пікніків – популяризація наукових розробок, ідей і технологій та залучення до проведення експериментів будь-кого, незалежно від віку чи статусу, хто вірить у науку, поважає її й цікавиться новітніми науковими досягненнями. Такі заходи вже багато років проходять у різних країнах світу, у них беруть участь сотні тисяч небайдужих до науки людей.

На пікніку учасники мали змогу продіагностувати власний рівень креативності, інертність та шаблонність мислення. Перевірили власні здатності до інноваційності та можливості перетворити свою ідею у Стартап. Креативність – це надзвичайно важлива здібність, яка в майбутньому буде корисна кожній людині, адже більшість того, що не потребує креативності можна буде замінити штучним інтелектом. Майстер – класи проводила Клімук Ірина Миколаївна, кандидат філософських наук, тренер команди Open Kids переможців III Всеукраїнської олімпіади з креативності – Міжнародної програми «Destination Imagination».

Відвідувачі змогли взяти активну участь у Воркшопі з Лего Mindstorm від переможців Всеукраїнської олімпіади з робототехніки. Таким чином організатори довели, що наука – це не просто формули й схеми. Наука – це все, що навколо нас, наше життя й ступінь нашої свободи.

к-сть переглядів:1189         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа