ХІІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга) : Волинська обласна Мала академія наук
ХІІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга)

ХІІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга)

6 квітня 2021 року в режимі онлайн відбувся ХІІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга).

Обговорення розв’язання турнірних завдань відбувалося надзвичайно активно. Турнірна полеміка була  аргументованою та емоційною.

Під час турніру учні досліджували, як заплутати супротивника, яким чином працює козацький обігрівач, вивчали основні кінематичні характеристики руху летючих риб, оцінювали концентрацію і розміри крапель у хмарі, щоб можна було спостерігати сонячне затемнення неозброєним оком, експериментували від чого і як залежить частота і потужність звуку, який видає повітряна кулька що лопає  тощо.

У напруженій боротьбі  І місце виборола збірна команда міста Луцька  у складі:

1. Марчук Ангеліни, учениці 9 класу комунального закладу загальної середньої освіти “Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області”;

2. Данилюк Анни, учениці 9 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради” Волинської області”;

3. Захарчук Катерини, учениці 8 класу комунального закладу загальної середньої освіти “Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області”;

4. Кошинського Станіслава, учня 7 класу комунального закладу загальної середньої освіти “Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області”; 

5. Плити Михайла, учня 9 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”.

ІІ місце – команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні у складі:

1. Паршикова Олександра, ліцеїста  9 класу;

2. Кругліцкого Мстислава, ліцеїста  9 класу;

3. Бусла Романа, ліцеїста  9 класу;

4. Клімука Іллі, ліцеїста  9 класу;

5. Климчука Дмитра, ліцеїста  9 класу.

ІІ місце – збірна команда міста Луцька у складі:

1. Добровольського Антона, учня 8 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

2. Демчука Тараса, учня 8 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради” Волинської області”;

3. Котюн Анастасії, учениці 9 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

4. Семенюк Марії, учениці 9 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

5. Гундерича Антона, учня 9 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради” Волинської області”.

ІІІ місце – команда Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради у складі:

1. Харлана Рєната, учня  8 класу;

2. Дудюка Іллі, учня  8 класу;

3. Зінчука Михайла, учня 9 класу;

4. Родзя Богдана, учня 9 класу;

5. Ткачука Давіда, учня 9 класу.

ІІІ місце – команда Любомльської ОТГ у складі:

1. Каліш Дарини, учениці 9 класу Любомльського навчально-виховного комплексу “Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-гімназія” імені Наталії Ужвій Любомльської міської ради;

2. Солом’янюк Ангеліни, учениці 9 класу Любомльського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Любомльської міської ради;

3. Бицюк Наталії, учениці 8 класу Любомльського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Любомльської міської ради;

4. Гурманчука Олега, учня 9 класу Любомльського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Любомльської міської ради;

5. Кузьміча Ярослава, учня 9 класу Куснищанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Любомльської міської ради.

ІІІ місце – команда Торчинської селищної ради у складі:

1. Банади Владислава, учня  9 класу опорного закладу загальної середньої освіти  “Торчинський ліцей Торчинської селищної ради”;

2. Рекуса Богдана, учня  9 класу опорного закладу загальної середньої освіти  “Торчинський ліцей Торчинської селищної ради”;

3. Борисюка Максима, учня 8 класу опорного закладу загальної середньої освіти  “Торчинський ліцей Торчинської селищної ради”;

4. Митюка Анатолія, учня 8 класу Буянівської гімназії-філії опорного закладу загальної середньої освіти  “Торчинський ліцей Торчинської селищної ради”;

5. Остапчука Артема, учня 9 класу опорного закладу загальної середньої освіти  “Торчинський ліцей Торчинської селищної ради”.

В індивідуальному рейтингу місця розподілились так: 

І місце - Данилюк Анна, учениця 9 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради” Волинської області”.

ІІ місце:

Плита Михайло, учень 9 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;

Паршиков Олександр, ліцеїст  9 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

ІІІ місце:

Клімук Ілля, ліцеїст  9 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні;

Семенюк Мілана, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія імені Героя Радянського Союзу В. Газіна” смт Ратне;

Сорока Анатолій, учень 9 класу закладу загальної середньої освіти “Камінь-Каширський ліцей” №2 Камінь-Каширської міської ради Волинської області;

Харлан Рєнат, учень  8 класу Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради.

к-сть переглядів:188         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: