Всеукраїнські літні наукові школи : Волинська обласна Мала академія наук
Всеукраїнські літні наукові школи

 Всеукраїнські літні наукові школи

- 15-19 червня - біологічна для учнів 9—11 класів (тематика школи: «Генна інженерія»). Реєстрація до 13 червня за посиланням: https://forms.gle/mFToKBDSnzuu85vq7;

- 22-25 червня - хіміко-біологічна для учнів 7-9 класів (тематика школи: «Світ очима хіміків і біологів: органічні і неорганічні речовини, які нас оточують). Реєстрація до 20 червня за посиланням: https://forms.gle/CwVu9Y32cd4iUVEB9;

- 28 червня-2 липня - хімічна для учнів 9 - 11 класів (тематика школи: «Хімія сьогодення - хімічна біотехнологія». Реєстрація до 26 червня за посиланням: https://forms.gle/8in8NuLN86XiLuXm7. До участі у школах запрошуються учні 7-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Програмами шкіл передбачено лекційні заняття, практичні роботи з демонстраційними відео-експериментами, онлайн-тести тощо. Детальні програми та умови проведення буде оприлюднено на сайті man.gov.ua в розділі «Літні школи» не пізніше ніж за 3 дні до початку роботи кожної школи.

Навчання здійснюватиметься на платформах «Google Classroom» та «Zoom». Про зарахування у навчальну групу учні будуть повідомлені на електронну скриньку, зазначену в онлайн анкеті.

За умови успішного виконання 70% усіх завдань, які передбачені програмами шкіл та складання підсумкового тесту учасники і учасниці отримають сертифікат.

Детальна інформація за телефонами: 0680112275, Буткевич Альона; 0978100067, Інна Хлюпа.

к-сть переглядів:694         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа