Актуальні новини

: : Новини за період - /2021/6/7

Нові знання – інвестиція у майбутнє! Нові знання – інвестиція у майбутнє!
7 червня 2021 р.
З 1 по 4 червня 2021 року Волинською обласною МАН проведено літню онлайн-школу з хімії. Цикл занять проводила кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії та технологій Волинського національного університету імені Лесі Українки Світлана Іванівна Корольчук.

Міжнародна програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності"
7 червня 2021 р.   

10 червня стартує Міжнародна програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу”.

 Програма з управління інноваційними проектами UF Startup Intensive Програма з управління інноваційними проектами UF Startup Intensive
7 червня 2021 р.
З З0 червня по 23 липня ц.р. Національним центром “Мала академія наук України” буде проведена програма з управління інноваційними проектами UF Startup Intensive.
Екологічна експедиція на березі Світязя Екологічна експедиція на березі Світязя
7 червня 2021 р.
Триває екологічна експедиція для слухачів Волинської обласної Малої академії наук. П’ятнадцять учнів-екологів з Волинської області досліджують проблеми Світязького регіону на базі відпочинку «Гарт».
Медіапростір для юних журналістів Медіапростір для юних журналістів
7 червня 2021 р.
1-4 червня Волинською обласною МАН проведено літню школу з журналістики. Захід, що відбувся в онлайн-форматі, став осередком зібрання залюблених у слово юних дослідників з усієї Волинської області.

Всі новини