Всеукраїнський конкурс юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського : Волинська обласна Мала академія наук
Всеукраїнський конкурс юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського

 Всеукраїнський конкурс юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського

Конкурс проводять НЦ “Мала академія наук України”, комунальний заклад Львівської обласної ради “Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді”  та Львівський національний університет імені Івана Франка, щоб залучити учнів 1–11-х класів до поглибленого вивчення хімії та суміжних дисциплін і сформувати в них наукові основи та практичні навички проведення дослідження.

Етапи конкурсу:

  • І етап – відбірний – проводиться дистанційно (терміни оголошуються кожного року);
  • ІІ етап – фінальний – у травні в м. Львів.

Змагання відбувається у двох вікових категоріях:

  • середня вікова категорія: 6–12 років включно;
  • старша вікова категорія: 13–18 років включно.

Як проводиться конкурс?

Учасники середньої вікової категорії заповнюють анкети на участь, а потім отримують інструкції для вирощування кристалів у домашніх умовах під наглядом дорослих. Інструкції та речовина, з якої учні роститимуть кристали, будуть оприлюднені на сайті у певні дати. Потім вирощені кристали учасники відправляють оргкомітету.

Учасники старшої вікової категорії заповнюють анкету на участь та надсилають оргкомітету тези наукових досліджень, присвячені темі кристалів (теми оголошуються кожного року).

Для участі в І етапі необхідно:

  • учасникам середньої вікової категорії до 1 лютого 2022 року заповнити заявку;
  • учасникам старшої вікової категорії до 20 березня 2022 року заповнити заявку та надіслати тези наукових досліджень на тему “Кристали в історії та мистецтві” українською або англійською мовами на електронну адресу: crystals.lviv@gmail.com.

З вимогами до оформлення тез можна ознайомитися за посиланням. Критерії оцінювання тез наукових досліджень і стендових доповідей можна переглянути за посиланням.

Учасники середньої вікової категорії відповідно до поданих заявок з 15 лютого до 25 лютого 2022 року отримують інструкції та назву речовини для вирощування кристалів у домашніх умовах під наглядом дорослих.

Вирощені кристали, належно упаковані й підписані (прізвище та ім’я учасника, клас, заклад освіти, населений пункт, область) учасники середньої вікової категорії передають працівнику обласного територіального відділення МАН або ж надсилають самостійно на поштову адресу: Львівська обласна МАНУМ, вул. Коперника, 42, м. Львів, 79000 (обов’язково вказувати доставку). Ви можете скористатися послугами Укрпошти (кур’єрська доставка) або Нової пошти (адресна доставка).

Журі конкурсу розглядає подані учасниками середньої вікової категорії кристали та відеосюжети і визначає переможців у таких номінаціях:

  • “Найбільший кристал”;
  • “Найякісніший кристал”;
  • “Найоригінальніший кристал”;
  • “Віртуальний кристал”.

Критерії оцінювання вирощених кристалів можна переглянути за посиланням.

 

к-сть переглядів:1097         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа