Cпецкурс для педагогів «Основи дистанційного зондування Землі: історія та практичне застосування» : Волинська обласна Мала академія наук
Cпецкурс для педагогів «Основи дистанційного зондування Землі: історія та практичне застосування»

Cпецкурс для педагогів «Основи дистанційного зондування Землі: історія та практичне застосування»

Національним центром «Мала академія наук України» з 16 по 28 травня 2022 р. буде проведено спецкурс для педагогів «Основи дистанційного зондування Землі: історія та практичне застосування».

Навчання буде здійснюватися інтенсивно щодня протягом двох тижнів з використанням дистанційних технологій у режимі онлайн на платформі «Zoom» (доступ до відповідного електронного ресурсу буде надісланий 15.05.2022 учасникам на електронну адресу, зазначену під час реєстрації). Перший тиждень по 2 заняття в день, навчання буде розпочато о 15.00, другий тиждень по 1 заняттю на день з 17.00.

Вартість навчання за програмою спецкурсу становить 1000 гривень, для педагогічних працівників територіальних відділень МАН – Безкоштовно!

Для участі у спецкурсі просимо охочих педагогічних працівників закладів освіти зареєструватися до 15 травня 2022 р. за посиланням: https://cutt.ly/VF7Lliw 
За результатами навчання учасники отримають сертифікати  з підвищення кваліфікації обсягом 40 годин.

Це початковий курс першого рівня складності з основ ДЗЗ  на базі ресурсів EO «Browser»,  «Google Earth Pro», ArcGIS online та Google My Map. Такий щорічний спецкурс був вперше проведений  в березні минулого року. В цілому лабораторією ГІС та ДЗЗ НЦ "МАНУ" розроблені курси з ДЗЗ трьох рівнів складності: перший початковий на який ми зараз відкриваємо реєстрацію, наступний  середнього рівня на основі ресурсів Quantum GIS  та  Giovanni - NASA, запланований на осінь, і вищого рівня складності планується з наступного року  на базі Google Earth Engine з елементами програмування.

Детальна інформація про захід з можливістю оплати буде розміщена на початку травня на сайті https://man.gov.ua/educators/courses  в розділі «Програми для професійного розвитку».

Пудсумкове відео з результатами минулорічного  спецкурсу можна подивитися тут https://www.youtube.com/watch?v=kXsOsYK3dyM

к-сть переглядів:317         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа