Актуальні новини

: : Новини за період - /2022/6/21

Курс навчання з основ дистанційного зондування Землі Курс навчання з основ дистанційного зондування Землі
21 червня 2022 р.
НЦ «Мала академія наук України» пропонує унікальну можливість для 7-11 класів пройти курс навчання з основ дистанційного зондування Землі. За результатами заходу учасники отримають сертифікати про участь та роздаткові матеріали, а три команди переможців призи від Європейського космічного агентства.
Заняття з підготовки до школи дітей наших воїнів-захисників Заняття з підготовки до школи дітей наших воїнів-захисників
21 червня 2022 р.
20 червня 2022 року на факультеті педагогічної освіти та соціальної роботи Волинського національного університету імені Лесі Українки розпочались заняття з підготовки до школи дітей наших воїнів-захисників.
Волиняни вибороли дві нагороди на Всесвітньому фіналі GENIUS Olympiad у США! Волиняни вибороли дві нагороди на Всесвітньому фіналі GENIUS Olympiad у США!
21 червня 2022 р.
Олімпіада геніїв – це найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі, який щорічно проводять у США. У 2021-му МАН стала офіційним представником Genius Olympiad в Україні та єдиною установою, що має право організовувати національний відбір – Genius Olympiad Ukraine, а у грудні 2021 року Волинська МАН отримала статус регіональної афіліації «GENIUS Olympiad Ukraine».

Всі новини