Наш інтелектуальний фронт: конкурс-захист-2022 : Волинська обласна Мала академія наук
Наш інтелектуальний фронт: конкурс-захист-2022

Наш інтелектуальний фронт: конкурс-захист-2022

У липні завершився фінальний тур Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Учні закладів освіти області захищали власні дослідження у 63 наукових секціях.

У результаті усіх турів конкурсу 34 юних волинян вибороли перемогу. Найкращими наші манівці були у секціях геоінформаційних систем та дистанційного зондування Землі, етнології, теоретичної фізики та літературної творчості. Також учні вибороли 14  срібних та 16 бронзових нагород.

Крот Олег, учень Луцької спеціалізованої школи № 1, слухач секції літературної творчості ВОМАН отримав спеціальний приз від партнерів конкурсу – планшет. Степанов Володимир, учень Луцького НВК № 26, нагороджений сертифікатом  бізнес-інкубатора «Ukrainian Future», що дозволить юному винахіднику на позаконкурсній основі долучитися до програм «UF Startup School Beginner» або «UF Startup Intensive» та прискорити успішний запуск свого стартап-проєкту.

Вітаємо учнів та їх наставників з важливими інтелектуальними  досягненнями, які у такі важкі та водночас важливі часи для України дарують усім нам надію на світле майбутнє на рідній землі! Дякуємо за наполегливість та незламність, творчість та величезне прагнення до ПЕРЕМОГИ! Все буде Україна!!!

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ 2021-2022 Н. Р.

№ з/п

ПІБ учня

Назва закладу освіти

Місце

ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ

Секція етнології

  1.  

Лавринюк Олександра Юріївна

заклад загальної середньої освіти   І-ІІІ ступеня «Ліцей № 5 м. Ковеля»

І

Секція всесвітньої історії

2.

Данилюк Анна Сергіївна

комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради"

ІІ

ВІДДІЛЕННЯ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ

Секція геоінформаційних систем та дистанційного зондування Землі

3.

Семенюк Мілана Анатоліївна

Ліцей №1 смт Ратне ім. В. Газіна Ратнівської селищної ради

І

Секція гідрології

4.

Білашук Артем Васильович

Ліцей №10 м. Ковеля Волинської області

ІІ

Секція кліматології та метеорології

5.

Лугініна Юлія Андріївна

комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради»

ІІ

Секція географії та ландшафтознавства

6.

Лисенко Каміла Олександрівна

Нововолинський ліцей № 7 Нововолинської міської ради Волинської області

ІІІ

Секція геології, геохімії та мінералогії

7.

Ланцева Катерина Володимирівна

комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради"

ІІІ

ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Секція валеології

8.

Новік Максим Юрійович

Старовижівський ліцей Старовижівської селищної ради

ІІ

Секція біології людини

9.

Кошелюк Яна Сергіївна

Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №21 імені Михайла Кравчука  Луцької міської ради"

 

ІІ

 

 

Секція ботаніки

10.

Сачанюк Анастасія Павлівна

Навчально-виховний комплекс "Ківерцівська загальноосвітня школа І ступеня – Ківерцівська гімназія Ківерцівської міської ради Волинської області"

   ІІ

Секція медицини

11.

Усова Анастасія Олександрівна

Волинський науковий

ліцей Волинської обласної ради

ІІІ

Секція зоології

12.

Пантєлєєв Лука Олександрович

Волинський науковий ліцей Волинської обласної ради

ІІІ

Секція хімії

13.

Іреник Мар’яна Олегівна

Комунальний заклад  “Луцький ліцей №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради”

ІІІ

Секція психології

14.

Пасич Валерія Юріївна

Княгининівський ліцей Волинської обласної ради

ІІІ

Відділення екології та аграрних наук

Секція селекції та генетики

15.

Самойліч Юлія Миколаївна

КЗ «Луцький навчально -виховний комплекс №9», вихованка гуртка «Юні агрохіміки» ВОЕНЦ

ІІ

Секція лісознавства

16.

Демчишин Катерина

Михайлівна

Комунальний заклад загальної середньої освіти

«Луцький ліцей №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради»

ІІ

Секція агрономії

17.

Брунець Валентина Сергіївна

ОЗЗСО «Затурцівський ліцей ім. В. К. Липинського» Затурцівської

сільської ради Волинської області

ІІІ

Секція екології

18.

Котюк

Марія Володимирівна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради»

ІІІ

ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

Секція теології, релігієзнавства та історії релігії

19.

Шилак Софія Валентинівна

Опорний заклад загальної середньої освіти "Прилісненський ліцей Прилісненської сільської ради Волинської області"

 

ІІІ

ВІДДІЛЕННЯ ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА, ФОЛЬКЛОРИСТИКИ ТА МИСТЕЦВОЗНАВСТВА

Секція літературної творчості

20.

Крот Олег Володимирович

Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області

І

Секція української літератури

21.

Сергійчук Анастасія

Володимирівна

Волинський науковий ліцей Волинської обласної ради

ІІ

Секція мистецтвознавства

22.

Чубар Аліна Сергіївна

Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Волинської обласної ради

ІІ

ВІДДІЛЕННЯ МОВОЗНАВСТВА

Секція англійської мови

23.

Назарук Ліза Олександрівна

Нововолинський науковий ліцей Волинської обласної ради

ІІ

Секція польської мови

24.

Крижик

Софія

Дмитрівна

Комунальний заклад загальної середньої освіти “Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради"

ІІ

Секція української мови

25.

Смик Анастасія

Юріївна

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради"

ІІІ

Секція німецької мови

26.

Усік Софія

Русланівна

Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області

ІІІ

ВІДДІЛЕННЯ КОМПЮТЕРНИХ НАУК

Секція комп’ютерних систем та мереж

27.

Жук

Максим Олегович

 

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 – ліцей Луцької міської ради Волинської області»

ІІ

Секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту

28.

Кущ Арсен Денисович

 

Комунальний заклад загальної середньої освіти “Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради”

ІІ

Секція Інтернет-технологій та WEB-дизайну

29.

Шурма Михайло Миколайович

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №10 – професійний ліцей Луцької міської ради»

ІІІ

ВІДДІЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ НАУК

Секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження

30.

Степанов Володимир Петрович

Комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”

ІІІ

Секція матеріалознавства

31.

Мікуліч

Роман Станіславович

Волинський науковий ліцей Волинської обласної ради

ІІІ

ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

Секція теоретичної фізики

32.

Корпач Назар

Ігорович

Волинський науковий ліцей Волинської обласної ради

І

ВІДДІЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ

Секція економічної теорії та історії економічної думки

33.

Левковський Владислав Дмитрович

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»

ІІІ

Секція фінансів, грошового обігу і кредиту

34.

Побережний Валерій Володимирович

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»

ІІІ

 

к-сть переглядів:144         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: