Юні історики зібралися на «Історичний воркшоп» : Волинська обласна Мала академія наук
Юні історики зібралися на «Історичний воркшоп»

Юні історики зібралися на «Історичний воркшоп»

Незважаючи на дощ та негоду, у  "Просторі ідей" факультету історії, політології та національної безпеки ВНУ ім. Лесі Українки  юні історики з усієї області зібралися на «Історичний воркшоп».

З вітальним словом до присутніх звернулися проректори університету – Юрій Громик та Наталія Благовірна. А декан факультету, Ярослав Ярош ознайомив присутніх із особливостями навчання на факультеті та можливостями для студентів.

Директорка ВО МАН, Тетяна Михалюк анонсувала активності, які для учнів області проводить Волинська МАН.

Своїм досвідом навчання у МАН та участі у різноманітних конкурсах поділилися одинадцятикласники – багаторазові переможці конкурсів різного рівня Шилак Софія (Прилісненський ліцей; науковий керівник Наталія Титаренко) та Коваль Роман  (Старовижівський ліцей; науковий керівник Юрій Коваль).  

Під час    майстер-класу «Як зробити історію цікавою», спікер – доцент кафедри всесвітньої історії, заступник декана з наукової роботи та міжнародної співпраці, вихованець Волинської МАН Олег Разиграєв ознайомив присутніх із  особливостями вибору теми та проведення наукового пошуку, акцентував увагу на виборі джерел, поділився власним досвідом та мотивував учнів до науково-пошукової  діяльності.

Учні поспілкуватися зі студентським активом.

Юні історики, що представляли цьогоріч свої наукові розвідки у відділенні історії на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких проєктів, отримали подяки ректора ВНУ ім. Лесі Українки,  а всі учасники воркшопу  отримали сертифікати.

Отримавши корисні поради та мотивацію для майбутніх звершень, учасники воркшопу відправилися на захоплюючу екскурсію підземеллями Луцька.

Дякуємо за співпрацю та з нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

к-сть переглядів:740         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа