Актуальні новини

: : Новини за період - /2023/5/4

Інтелектуальна гордість Волині – переможці Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, турнірів, олімпіад Інтелектуальна гордість Волині – переможці Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, турнірів, олімпіад
4 травня 2023 р.

Сьогодні, 1 травня у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбулася урочиста академія переможців інтелектуальних конкурсів «Гордість Волині – 2023».

ЮНА ЗМІНА ПІДРОСТАЄ ЮНА ЗМІНА ПІДРОСТАЄ
4 травня 2023 р.

У рамках реалізації проєкту з розвитку професійної освіти «Youth Professional Development for Future» та з метою залучення школярів області до дослідницької діяльності, 29 квітня 2023 року на базі Луцького національного технічного університету було проведено очну сесію заочно-дистанційної школи для слухачів секції матеріалознавства (4-7 класи) комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук».

Всеукраїнський конкурс екологічного спрямування Всеукраїнський конкурс екологічного спрямування "Екопогляд"
4 травня 2023 р.

Конкурс проводить лабораторія ГІС та ДЗЗ Малої академії наук. Його особливість - приймаються тільки ті проекти, які використовують супутникові дані та геоінформаційні ресурси для досліджень екологічного спрямування. Конкурс проходить у кілька етапів, до фіналу потрапило лише 15 робіт із більше сотні проєктів.

Юні волинські географи змагалися за першість в обласному турнірі Юні волинські географи змагалися за першість в обласному турнірі
4 травня 2023 р.

29 квітня на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки 11 команд із наукових товариств області змагалися за першість в обласному турнірі юних географів. До складу журі увійшли науковці географічного факультету ВНУ імені Лесі Українки та Луцького національного технічного університету.


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа