12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Актуальні новини

: : Новини за період - /2023/5/4

Інтелектуальна гордість Волині – переможці Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, турнірів, олімпіад Інтелектуальна гордість Волині – переможці Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, турнірів, олімпіад
4 травня 2023 р.

Сьогодні, 1 травня у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбулася урочиста академія переможців інтелектуальних конкурсів «Гордість Волині – 2023».

ЮНА ЗМІНА ПІДРОСТАЄ ЮНА ЗМІНА ПІДРОСТАЄ
4 травня 2023 р.

У рамках реалізації проєкту з розвитку професійної освіти «Youth Professional Development for Future» та з метою залучення школярів області до дослідницької діяльності, 29 квітня 2023 року на базі Луцького національного технічного університету було проведено очну сесію заочно-дистанційної школи для слухачів секції матеріалознавства (4-7 класи) комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук».

Всеукраїнський конкурс екологічного спрямування Всеукраїнський конкурс екологічного спрямування "Екопогляд"
4 травня 2023 р.

Конкурс проводить лабораторія ГІС та ДЗЗ Малої академії наук. Його особливість - приймаються тільки ті проекти, які використовують супутникові дані та геоінформаційні ресурси для досліджень екологічного спрямування. Конкурс проходить у кілька етапів, до фіналу потрапило лише 15 робіт із більше сотні проєктів.

Юні волинські географи змагалися за першість в обласному турнірі Юні волинські географи змагалися за першість в обласному турнірі
4 травня 2023 р.

29 квітня на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки 11 команд із наукових товариств області змагалися за першість в обласному турнірі юних географів. До складу журі увійшли науковці географічного факультету ВНУ імені Лесі Українки та Луцького національного технічного університету.


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа