Всеукраїнський конкурс шкільних космічних експериментів (Student Spaceflight Experiments Program, SSEP) : Волинська обласна Мала академія наук
Всеукраїнський конкурс шкільних космічних експериментів (Student Spaceflight Experiments Program, SSEP)

Всеукраїнський конкурс шкільних космічних експериментів (Student Spaceflight Experiments Program, SSEP)

Національний центр «Мала академія наук України» оголошує про початок проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу шкільних космічних експериментів (Student Spaceflight Experiments Program, SSEP)

Як взяти участь? 

Для участі в ІІІ Всеукраїнському конкурсі шкільних космічних експериментів SSEP зацікавлені заклади загальної середньої освіти (школа, ліцей, гімназія тощо) мають заповнити реєстраційну форму, вказавши координатора проєкту; класи, в яких планується реалізація програми; мотиваційний лист, який описує потребу використання нової методики у закладі освіти. Звертаємо Вашу увагу, що кількість місць в конкурсі обмежена. Рішення про участь закладу освіти в конкурсі прийматиметься експертною комісією програми SSEP в Україні. 

Відібрані заклади освіти проходитимуть професійне навчання для координаторів та педагогів-фасилітаторів від українських експертів та американських авторів програми. За результатами навчання педагоги отримують сертифікат, що підтверджує оволодіння інструментами методики. Реєстрація та навчання відбуватиметься протягом вересня 2023 року. 

Заклади освіти, що братимуть участь в конкурсі, залучатимуть здобувачів освіти до створення дослідницьких експериментів в межах навчального процесу протягом вересня-жовтня 2023 року. 

Фіналісти закладів освіти проходитимуть додаткову підготовку та доопрацювання проєктів в жовтні 2023 року. Переможці від України оголошуються в листопаді 2023 року. 

Додаткова мистецька складова конкурсу проходить в листопаді 2023 року. 

Реєстрація закладів освіти буде відкрита з 14 липня до 15 серпня 2023 року за посиланням: https://form.jotform.com/231930331356349

У випадку виникнення додаткових питань, звертайтесь до організаційного комітету на електронну пошту jasuselection@man.gov.ua з темою листа: SSEP 2023.

SSEP - це комплексна програма з розвитку наукової та STEAM-освіти, яка націлена на виховання нового покоління науковців та винахідників. Переможці конкурсу отримають унікальну можливість відправити міні-лабораторії з дослідження мікрогравітації на міжнародну космічну станцію (МКС) на кораблі SpaceX Dragon з майданчику 39A космічного центру Кеннеді NASA у штаті Флорида, США. 

У 2021 році НЦ «МАНУ» провів пілотний запуск конкурсу, в результаті якого 2 проєкти-переможці українських школярів відправили свої експерименти на МКС у листопаді 2022 року. Також у 2022 році пройшов відбір експериментів для відправки їх на МКС у 2023 році. 6 проєктів пройшли оцінювання організаторами програми у США та 2 з них стали фіналістами. Наразі у грудні 2023 року очікується запуск ракети з експериментами на борту.

До участі у Всеукраїнському відборі запрошуються школярі 9-11 класів, які обʼєднуються у групи 3-5 учасників, а також вчителі та викладачі біології, хімії та фізики зацікавлені у менторстві командних проєктів

В результаті участі у SSEP школярі отримують можливість: 

  • навчитись планувати експеримент, як професійні вчені, з реальними обмеженнями, що накладаються експериментальним обладнанням, поточними знаннями і середовищем, в якій буде проводитися експеримент; 
  • підготувати офіційну дослідницьку пропозицію з дотриманням вимог письмового спілкування; 
  • отримати досвід проходження справжнього двоетапного процесу розгляду заявки на наукові дослідження; 
  • пройти професійний огляд безпеки польотів; 
  • взяти участь у науковій конференції та форумі (у Смітсонівському національному музеї авіації та космосу у Вашингтоні). 

к-сть переглядів:270         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа