Усі Перемоги тобі, Україно! : Волинська обласна Мала академія наук
Усі Перемоги тобі, Україно!

Усі Перемоги тобі, Україно!

Нещодавно, у липні, Волинська обласна МАН спільно з Луцьким національним технічним університетом та фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» започаткувала новий освітній проєкт для учнів з вивчення технологій штучного інтелекту «Prompt engineering», під час якого учні навчалися керувати штучним інтелектом та розробляли перші свої роботи у цій перспективній сфері. А ось вже сьогодні до 32-ї річниці Незалежності України двоє слухачів відділення комп’ютерних наук Волинської МАН вибороли золоту та срібну нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Код нації» у номінації «Digital-Арт Україна».

Вітаємо наших переможців – Шемета Романа, учня 10 класу Луцького ліцею №14, який зайняв І місце, Хомяка Назара, учня 8 класу Луцького ліцею №9, який здобув ІІ місце та їхнього наставника – Лук’янчука Юрія Анатолійовича, кандидата технічних наук, доцента кафедри комп’ютерних наук ЛНТУ.

Бажаємо нашим слухачам не зупинятись на досягнутому, пам’ятайте, що Ваші знання, Ваша праця та здобутки необхідні нашій державі, яка сьогодні так відчайдушно бореться за свою Незалежність!

Щиро дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися та перемагати!

З Днем народження, Україно!

к-сть переглядів:762         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа