Актуальні новини

: : Новини за період - /2024/4/10

Курс “Людина, яка пише. Історія писемності та писемного приладдя” Курс “Людина, яка пише. Історія писемності та писемного приладдя”
10 квітня 2024 р.

Друзі, з 15 квітня до 06 травня 2024 року запрошуємо на курс “Людина, яка пише. Історія писемності та писемного приладдя” у межах проекту “Крок до науки”, який проводитиме національний центр “Мала академія наук України”.

Курс Курс "Закарбовані в часі: історичні джерела від монет до прапорів" у межах Всеукраїнської профільної історичної школи Малої академії наук України
10 квітня 2024 р.

Запрошуємо учнів 8-11 класів на курс "Закарбовані в часі: історичні джерела від монет до прапорів", який проходитиме з 29 квітня до 20 травня 2024 року (заняття щопонеділка о 17.00).


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа