Волинська обласна Мала академія наук
: : Всі новини за 2018 рік

Загальна кількість новин - 127
10 вересня 2018 р.
Тренінг для учнів з освітнього курсу «Відновлювальна енергетика» Тренінг для учнів з освітнього курсу «Відновлювальна енергетика»

Співорганізаторами проекту є Національний центр «Мала академія наук України», Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Інститут відновлюваної енергетики НАН України.  

Детальніше

10 вересня 2018 р.
Тренінг з освітнього курсу «Матеріалознавство» Тренінг з освітнього курсу «Матеріалознавство»

Співзасновниками тренінгу з освітнього курсу «Матеріалознавство»о є Національний центр «Мала академія наук України» та Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".  

Детальніше

10 вересня 2018 р.
Старт у науковий простір Старт у науковий простір

6 вересня 2018 року Волинська обласна Мала академія наук радо зустрічала учнів, їх батьків та вчителів області на Дні відкритих дверей. Захід відбувся на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.  

Детальніше

5 вересня 2018 р.
Юні волиняни - учасники  фінального етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів Юні волиняни - учасники фінального етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів

НЦ «МАН України» підведено підсумки відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів. Серед переможців - п’ятеро учнів Волинської області, яких запрошують до участі у фінальному етапі конкурсу, що відбудеться з 25 по 27 вересня 2018 р. у м. Києві.  

Детальніше

31 серпня 2018 р.
Тренінг для педагогічних працівників МАН України - тренерів Міжнародної олімпіади з креативності «Destination Imagination»


З 12 до 14 вересня ц. р. у м. Київ Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Академією творчого вчителя та Фундацією підтримки та розвитку
креативності (м. Варшава) буде проведений тренінг для педагогічних працівників МАН України - тренерів Міжнародної олімпіади з креативності «Destination Imagination».
  

Детальніше

31 серпня 2018 р.
Обласна науково-практична учнівська конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України» Обласна науково-практична учнівська конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України»

У листопаді 2018 року буде проведено обласну науково-практичну учнівську конференцію «Волинь і волиняни в історії та культурі України».

Мета конференції: широке залучення учнівської молоді до активної участі у національно-культурному відродженні українського народу, відтворення та збереження історії, традицій рідного краю, мовної культури і національно-етнічних особливостей шляхом проведення наукових пошуків та досліджень.

  

Детальніше

31 серпня 2018 р.
Пошукова експедиція в рамках Всеукраїнського проекту «Моя аксіома нескінченності» Пошукова експедиція в рамках Всеукраїнського проекту «Моя аксіома нескінченності»

27 – 29 серпня була проведена пошукова експедиція в рамках Всеукраїнського проекту «Моя аксіома нескінченності» зі слухачами Волинської обласної Малої академії наук за напрямами дослідження: екологія, хімія, біологія, геологія, гідрологія. Експерти МАН виїжджають до місць, поблизу яких розташовані цікаві природні об’єкти, і досліджують ці об’єкти разом з слухачами МАН. Експедицію очолив Чернецький Ігор Станіславович, завідувач відділу створення навчально-тематичних систем знань Національного центру «Мала академія наук України».  

Детальніше

31 серпня 2018 р.
Волинська обласна МАН оголошує набір  слухачів на перший рік навчання Волинська обласна МАН оголошує набір слухачів на перший рік навчання

Якщо тобі – 13-17 років, ти прагнеш успіху, набути нових знань та практичних навичок, зробити перше відкриття, провести експеримент, написати програму чи сконструювати робота, знайти нових друзів і визначитись з майбутньою професією – приєднуйся до спільноти манівців!  

Детальніше

3 серпня 2018 р.
Відбувся літній математичний табір переможців Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» Відбувся літній математичний табір переможців Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

З 17 липня по 23 липня 2018 року у місті Львові на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся літній навчально-оздоровчий табір для учнів з усіх областей України, які показали кращі результати у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» у 2017 – 2018 н.р.  

Детальніше

25 липня 2018 р.
Археологічна експедиція слухачів Волинської обласної Малої академії наук Археологічна експедиція слухачів Волинської обласної Малої академії наук

З 16 по 20 липня слухачі Волинської обласної Малої академії наук взяли участь у роботі археологічної експедиції у селі Хрінники, Демидівського району, Рівненської області. Вже 25 років вивченням цієї території займається Інститут археології НАН України. Цьогоріч керівником експедиції був молодший науковий співробітник відділу археології ранніх слов’ян та регіональних польових досліджень Олександр Милашевський.  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини
: : Останні новини
27 листопада 2020
Фотоальбом (2110)
Випадкове фото
Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку Табір “Сонячний”
Фотогалерея
Заочно-дистанційна школа
: : Архів новин
<<< грудень 2020 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
: : Статистика
: : Наші партнери

(c) 2006-2020     |   Волинська обласна Мала академія наук   |  Зворотній зв’язок   Контакти    Усі права захищено    Карта сайту
        Розробка сайту : Волинська обласна Мала академія наук

НАГОРУ