26 вересня 2009 року відбудеться ХІІ обласний турнір юних математиків. Даний турнір пройде на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки.
Відкриття о 9 год. у лабораторному корпусі № 2 (м. Луцьк, вул. Потапова, 9, ауд. 100). Реєстрація учасників до 9 год.
У турнірі беруть участь збірні команди учнів 9-11 класів з районів та міст області. Склад команди – 3-5 чоловік. Команду очолює капітан.
Турнір проводиться за олімпійською системою в декілька турів. У кожному турі беруть участь три (дві, чотири) команди. Переможець туру виходить у наступний тур. Кожен тур складається із трьох (двох, чотирьох) дій. Кожна дія розігрується за схемою: Доповідач, Опонент, Рецензент (Спостерігач).
Черговість визначається жеребкуванням.
Порядок дії:
- команда-опонент викликає команду-доповідача на будь-яке питання запропоноване на тур;
- команда-доповідач викладає суть вирішення проблеми, акцентуючи увагу слухачів на основних ідеях і висновках (заздалегідь можна підготувати малюнки і плакати, виступ до 5 хв.);
- у виступі команди-опонента повинен бути аналіз запропонованого командою-доповідачем вирішення проблеми, відзначені сильні сторони, суттєві недоліки, команда-опонент не має права розповідати своє вирішення проблеми (виступ до 3 хв.);
- команда-рецензент у своєму виступі дає оцінку розуміння обговорюваної проблеми командою-доповідачем та командою-опонентом (до 2 хв.);
- потім команди міняються ролями.
Команди (переможці турніру) будуть нагороджені дипломами відповідного ступеня. Переможці індивідуального рейтингу турніру будуть нагороджені грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації. З числа переможців індивідуального рейтингу формується команда для участі у ХІІ Всеукраїнському турнірі юних математиків.
Склад команд для участі у Всеукраїнському турнірі юних математиків визначається на основі рішення оргкомітету та журі турніру з учасників команд, які зайняли призові (І, ІІ, ІІІ) місця та індивідуального рейтингу учасників. Склад команди затверджується підсумковим наказом управління освіти і науки облдержадміністрації.