18 березня 2010 року в Україні під егідою ЮНЕСКО, за спільного сприяння Міністерства освіти і науки України та Міжнародної асоціації „Kangourou sans Frontieres” („Кенгуру без кордонів”) відбудеться Міжнародний математичний конкурс „Кенгуру”.
У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності. Для участі в конкурсі учні повинні зареєструватись у координатора конкурсу
у своїй школі або в регіонального координатора в іншій установі освіти.
За результатами конкурсу кожному учасникові вручається спеціальний сертифікат учасника Міжнародного математичного конкурсу „Кенгуру”. Переможці з найактивніших шкіл-учасниць будуть запрошені до літніх математичних таборів та 15 з них будуть представляти Україну в Міжнародних математичних таборах у Польщі, Румунії та Литві.
Заявку на участь у конкурсі необхідно подати до
10 лютого 2010 року у Волинську обласну МАН регіональному координатору ММК „Кенгуру” у Волинській області Мазурику Валерію Володимировичу. Детальніше інформацію можна дізнатись за телеф. (факс.) 0 322 257 004 або на сайті ВО МАН
vvman.lutsk.ua.