З 21 по 23 грудня 2010 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський форум учасників всеукраїнських літніх шкіл та переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
Організатори форуму – Міністерство освіти і науки України, Український національний центр «Мала академія наук України».
![](/img/281210/4.jpg)
Делегація Волинської області (всього 15 осіб) взяла активну участь в роботі форуму.
![](/img/281210/2.jpg)
Програма форуму була насичена цікавими зустрічами з представниками Міністерства освіти і науки, наукової та творчої еліти країни, державними та громадськими діячами.
![](/img/281210/3.jpg)
У рамках форуму відбулася науково-практична конференція учнів-членів МАН. У ввечері на учасників форуму чекало справжнє свято класичної музики та сучасна дискотека в Українському домі.
![](/img/281210/6.jpg)
Яскравим спогадом для усіх залишиться зустріч із відомим актором, телеведучим – Сергієм Притулою (до речі Сергій у 1997 році був переможцем ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт).
Учасникам літніх шкіл було приємно ще раз поринути у спогади про «Літо інтелекту –2010», зустрітися з друзями.
![](/img/281210/1.jpg)
Організаторам Форуму вдалося створити незабутню інтелектуальну феєрію, атмосферу єднання, щирого спілкування, нових ідей, знайомств для більш ніж 400 учнів та педагогів з усіх регіонів України.
Щиро дякуємо за цей надзвичайний подарунок напередодні новорічних свят Президенту Малої академії наук України С.О. Довгому, адміністрації та педагогічному колективу УНЦ «Мала академія наук України».