Перемога любить старанних!<br> «Золоті шеврони» та «Імпульс» здобули ІІІ місце у Всеукраїнському Інтернет-турнірі з природничих дисциплін! : Волинська обласна Мала академія наук
Перемога любить старанних!
«Золоті шеврони» та «Імпульс» здобули ІІІ місце у Всеукраїнському Інтернет-турнірі з природничих дисциплін!

Перемога любить старанних!<br>
«Золоті шеврони» та «Імпульс» здобули ІІІ місце у Всеукраїнському Інтернет-турнірі з природничих дисциплін!

Шлях до перемоги волинських команд «Золоті шеврони» Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та «Імпульс» Нововолинського ліцею-інтернату можна окреслити знаменитим латинським афоризмом «Крізь терни до зірок». Щоб взяти участь у фінальній грі, юні інтелектуали успішно подолали  декілька етапів, випробовуючи знання у галузях  з фізики, астрономії, географії, хімії та біології.

Із 474 зареєстрованих на початку змагання команд лише чотири (серед них дві волинські!) ввійшли до фіналу, який відбувся 23 грудня  у Києві – в Центрі науки та мистецтва «DIYA» Національного центру «Мала академія наук України».

Учасники змагалися в кількох інтелектуальних поєдинках. Цікаві турнірні завдання мали практичне спрямування і являли собою відео- та фотодемонстрації. Тому, щоб їх розв’язати, необхідно було докласти  чимало зусиль. Командна конкуренція спонукала не просто знайти відповіді на питання, а висвітлити їх якомога повніше.

У нелегкій, але захоплюючій боротьбі команди «Золоті шеврони» та «Імпульс» здобули ІІІ місце!

Вітаємо з перемогою!!! Нехай отримані знання та досвід стануть запорукою майбутніх здобутків у житті, адже попереду – нові обрії пізнання себе і світу. 

к-сть переглядів:3789         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа