Довгоочікуване інтелектуальне змагання розпочалось : Волинська обласна Мала академія наук
Довгоочікуване інтелектуальне змагання розпочалось

Довгоочікуване інтелектуальне змагання розпочалось

25 січня в актовій залі Центру культури і дозвілля Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – гамірно та метушливо. За лічені хвилини – відкриття ХХІІІ обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, що проводиться управлінням освіти і науки облдержадміністрації, Волинською обласною Малою академією наук на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Більше 470 талановитих школярів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, гуртківців позашкільних установ філій та наукових товариств Волинського відділення МАН України стали учасниками заходу.

З вітальним словом до молоді звернулась директор Волинської обласної МАН Галина Толстіхіна, яка зазначила, що обласний конкурс-захист – важлива подія в інтелектуальному житті юних волинян. Для манівської спільноти це щорічне свято знань. Але сьогодення вимагає від нас особливої пильності та зосередженості. Тому вшанування пам’яті загиблих на Сході України – обов’язок кожного.

Хвилина мовчання -  і стукіт сердець, єднання в жалобі, пульсуюча думка: «Ні - війні!»

Юна еліта навіть у непростий скорботний час продовжує бути опертям, надією для держави. Побажання гідно виступити на конкурсі висловила проректор з навчально-виховної роботи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, голова журі конкурсу Світлана Гаврилюк: «Україна сьогодні потребує освічених людей; у ваших руках – майбутнє держави. Учнівські наукові роботи наповнені потужним дослідницьким змістом. Від того їхня важливість і перспектива».

Головний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації Лариса Роговська побажала школярам творчих успіхів, нових відкриттів. Як напутнє слово щемливо-зворушливо прозвучали поетичні рядки Івана Багряного: «Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами».

Після відкриття конкурсу учасники розійшлися  в аудиторії Інституту філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки, Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою для виконання контрольної роботи з базової дисципліни. Складний, відповідальний етап конкурсу, адже вимагає ґрунтовних знань, уміння розв’язувати завдання підвищеної складності. Найбільша кількість учасників - на відділеннях літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, хімії та біології, історії.

Наразі учасники обласного конкурсу-захисту готуються до наступного туру – захисту науково-дослідницьких робіт (8 лютого), який передбачатиме представлення наукових досліджень.

к-сть переглядів:4279         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа