12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Семінар-практикум для координаторів Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» : Волинська обласна Мала академія наук
Семінар-практикум для координаторів Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

Семінар-практикум  для координаторів Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

13 лютого 2015 року Волинською обласною МАН спільно з управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації було проведено обласний семінар-практикум  для районних та міських координаторів ММК «Кенгуру».

Перед учасниками семінару виступила Роговська Л.І., головний спеціаліст управлінням освіти і науки облдержадміністрації, яка доповіла про особливості організації науково-дослідницької роботи з обдарованими дітьми у системі освіти Волині. Директор ВО МАН Толстіхіна Г.А. у своєму виступі  зупинилась на роботі з обдарованими дітьми в контексті нової освітньої парадигми. Обласний координатор конкурсу Мазурик В.В. проаналізував  особливості проведення Міжнарожного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2014 році та наголосив на головних тенденціях проведення конкурсу у 2015 році.

Семінар традиційно відбувся у формі діалогу під час якого було проговорено основні завдання та проблеми щодо організації міжнародного конкурсу  у школах міст та районів області. На завершення семінару-практикуму кращі координатори були нагороджені подячними листами Волинської обласної МАН та цінними подарунками.

к-сть переглядів:3354         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа