Семінар-практикум для координаторів Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» : Волинська обласна Мала академія наук
Семінар-практикум для координаторів Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

Семінар-практикум  для координаторів Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

13 лютого 2015 року Волинською обласною МАН спільно з управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації було проведено обласний семінар-практикум  для районних та міських координаторів ММК «Кенгуру».

Перед учасниками семінару виступила Роговська Л.І., головний спеціаліст управлінням освіти і науки облдержадміністрації, яка доповіла про особливості організації науково-дослідницької роботи з обдарованими дітьми у системі освіти Волині. Директор ВО МАН Толстіхіна Г.А. у своєму виступі  зупинилась на роботі з обдарованими дітьми в контексті нової освітньої парадигми. Обласний координатор конкурсу Мазурик В.В. проаналізував  особливості проведення Міжнарожного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2014 році та наголосив на головних тенденціях проведення конкурсу у 2015 році.

Семінар традиційно відбувся у формі діалогу під час якого було проговорено основні завдання та проблеми щодо організації міжнародного конкурсу  у школах міст та районів області. На завершення семінару-практикуму кращі координатори були нагороджені подячними листами Волинської обласної МАН та цінними подарунками.

к-сть переглядів:3767         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа