Актуальні новини

: : Новини за період - /2016/6/13

Стартувала пошукова експедиція слухачів Волинської обласної МАН
13 червня 2016 р.   

13 червня 2016 року розпочалась пошукова експедиція слухачів відділень історії та наук про Землю Волинської обласної МАН. У ній братимуть участь 6 слухачів районних та міських філій Волинського відділення МАН України.

Розпочато очну сесію заочної віртуальної школи Розпочато очну сесію заочної віртуальної школи
13 червня 2016 р.

13 червня 2016 року у Волинській обласній МАН розпочалась очна сесія заочної віртуальної школи, що відбуватиметься на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Всеукраїнські турніри: команди Волині серед лідерів Всеукраїнські турніри: команди Волині серед лідерів
13 червня 2016 р.

2015-2016 навчальний рік для волинських школярів багатий на перемоги. Насичене інтелектуальне життя вирувало протягом усіх навчальних буднів. За рік школярі брали активну участь у різноманітних заочних та очних конкурсах, олімпіадах, турнірах. Особливо жвавим можна назвати турнірний рух в області.

Стартували обласні літні профільні школи   «Юний програміст», «Основи мікроелектроніки та робототехніки» Стартували обласні літні профільні школи «Юний програміст», «Основи мікроелектроніки та робототехніки»
13 червня 2016 р.

11 червня 2016 року у м. Луцьку на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою розпочали роботу дві обласні літні профільні школи «Юний програміст», «Основи мікроелектроніки та робототехніки».


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа