Актуальні новини

: : Новини за період - /2016/6/16

Педагоги Волинської обласної МАН - учасники тренінгового навчання   за методикою «Філософія для дітей» (Philosophi for Children, P4c) Педагоги Волинської обласної МАН - учасники тренінгового навчання за методикою «Філософія для дітей» (Philosophi for Children, P4c)
16 червня 2016 р.

З 13 по 15 червня 2016 року у м. Рівне на базі Рівненської Малої академії наук учнівської молоді відбулось тренінгове навчання за методикою «Філософія для дітей» (Philosophi for Children, P4c) під керівництвом провідного експерта з методики «Філософія для дітей» в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, гостя з Південної Кореї, професора філософії Джінвана Парка та кандидата філософських наук, методиста НЦ «МАНУ», тренера й учасника міжнародних конференцій та воркшопів з програми «Філософія для дітей» Юлії Кравченко.


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа