70 років Загальної декларації прав людини : Волинська обласна Мала академія наук
70 років Загальної декларації прав людини

70 років Загальної декларації прав людини

5 грудня 2018 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Волинською обласною Малою академією наук був організований круглий стіл на тему «Загальна декларація прав людини та права молодих громадян».

В роботі круглого столу взяли участь більше півсотні слухачів. З вітальним словом до учасників заходу звернулася директор Волинської обласної Малої академії наук Галина Толстіхіна.  

Участь у заході взяв також випускник Волинської обласної МАН Павло Мельник, який розповів про Загальну декларацію прав людини,  її місце в сучасному світі та важливість для гарантування прав та свобод кожної людини.

Керівник секції правознавства Волинської обласної МАН Тетяна Климчук у своєму виступі наголосила, що права дитини починаються з прав людини. Захист прав дитини є одним із найважливіших в державі, адже ставлення до дітей, рівень їхньої безпеки та захищеності у країні, стан їхнього всебічного розвитку є одним із показників цивілізованості та гуманності суспільства.

Слухачі активно брали участь у дискусії та висловлювали свої думки щодо розуміння змісту положень, закріплених Загальною декларацією прав людини.

 

к-сть переглядів:2497         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа