Юні волинські науковці – переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт! : Волинська обласна Мала академія наук
Юні волинські науковці – переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт!

Юні волинські науковці – переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт!

З 2 по 7 травня в м. Києві проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України. Більш як 1200 юних науковців з усієї України захищали власні наукові дослідження у 64 секціях дванадцяти наукових відділень. Фіналу конкурсу передувала титанічна праця дітей, наукових керівників, батьків.

В результаті усіх трьох турів інтелектуального змагання команда волинян здобула 40 призових місць! Золоті нагороди вибороли двоє школярів. У секції педагогіки – Вікторія Ковальчук, учениця 11 класу Луцького НВК № 9, у секції журналістики – Богдан Суходольський, учень 11 класу Луцької гімназії № 18. Загалом інтелектуальна скарбниця перемог області поповнилась 14 срібними та 24 бронзовими нагородами.

Окремі слухачі Волинської обласної МАН зуміли підготувати по дві наукові роботи та вибороти перемогу відразу у двох секціях. Серед них: Урин Дмитро і Приходько Андрій, учні Волинського наукового ліцею-інтернату, та Павлюк Юлія, учениця Старовижівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -гімназія».

За результатами конкурсу визначать стипендіатів Президента України.

Переможці
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, 
слухачі Волинської обласної МАН

І місце

- Ковальчук Вікторія, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради Волинської області ”, секція педагогіки;

- Суходольський Богдан, комунальний заклад “Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області”, секція журналістики.

ІІ місце

- Матвіїв Анастасія,  Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, секція іnternet-технологій та WEB дизайну;

- Урин Дмитро,  Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту;

- Булік Роман Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, секція мікроекономіки та макроекономіки;  

- Приступа Костянтин, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради” Волинської області, секція хімії;

- Левкович Ірина, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14  імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”,  cекція агрономії;

- Жулковська Злата, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради” Волинської області, вихованка гуртка «Юні агрохіміки» Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, cекція селекції та генетики;

- Павлюк Юлія, навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія” смт Стара Вижівка Старовижівського району Волинської області, cекція етнології;

-  Урин Дмитро, Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, cекція інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій;

- Якимчук Максим, Княгининівський ліцей Волинської обласної ради, cекція німецької мови  

- Павлюк Юлія, навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія” смт Стара Вижівка Старовижівського району Волинської області, cекція фольклористики;

- Дишко Уляна, Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, cекція української літератури;

- Костів Орест, Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради Волинської області, cекція кліматології та метеорології;

- Шуляка Максим, Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, cекція зоології, ботаніки;

- Хабазняк Владислав, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради” Волинської області, cекція медицини.  

ІІІ місце

- Конрад Діана, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради” Волинської області,   cекція кримсько-татарської гуманітаристики;  

- Комзюк Анна, комунальний заклад “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”, cекція мистецтвознавства; 

- Цигульова Катерина, загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня  села Прилуцьке Ківерцівського району Волинської області, cекція літературної творчості;

- Пасаман Каміла, комунальний заклад “Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки” Волинської області, cекція зарубіжної літератури; 

- Сабін Соломія, комунальний заклад “Луцька гімназія № 21  імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”, cекція екології; 

- Цьок Юлія, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради” Волинської області, cекція психології; 

- Колесник Катерина, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І ІІІ ступенів №22-ліцей Луцької міської ради Волинської області”, cекція ветеринарії та зоотехнії;  

- Чупов Роман, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І ІІ ступенів № 7-природничий ліцей” Луцької міської ради Волинської області, cекція валеології;  

- Терпіль Анастасія, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради” Волинської області , cекція філософії;  

- Левак Олександр, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”, cекція технологічних процесів та перспективних технологій;  

- Приходько Андрій, Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, cекція електроніки та приладобудування;  

- Приймак Аріана, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради” Волинської області, cекція фінансів, грошового обігу і кредиту;  

- Зубашенко Богдана, комунальний заклад “Луцька гімназія № 21  імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”,cекція селекції та генетики;

- Шевчук Ангеліна, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І ІІ ступенів № 10 - професійний ліцей Луцької міської ради” Волинської області, cекція біології людини;

- Павліха Віктор, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради” Волинської області, cекція прикладної математики;  

- Лисюк Анна, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради” Волинської області, cекція правознавства; 

- Мельник Софія, опорний заклад “Загальноосвітня школа І ІІІ ступенів с. Прилісне” Прилісненської сільської ради ОТГ Маневицького району Волинської області, cекція теології, релігієзнавства та історії релігії;

- Корецький Олександр, Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, cекція авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніки;  

- Приходько Андрій, Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради,   cекція аерофізики та космічних досліджень;  

- Лугінін Богдан, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”, cекція математики;  

- Пішова Поліна, Луцька спеціалізована школа І ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області, cекція експериментальної фізики;  

-  Кузьма Андрій, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області”, cекція історії України;

- Козак Ілля, комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради” Волинської області, cекція археології;  

- Гурич Вікторія, навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - гімназія ім. В.Газіна” смт Ратне Волинської області, cекція географії та ландшафтознавства.

Вітаємо переможців та їх наставників з важливими інтелектуальними здобутками!

к-сть переглядів:3988         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа