Юним інформатикам про видатних інформатиків України : Волинська обласна Мала академія наук
Юним інформатикам про видатних інформатиків України

Юним інформатикам про видатних інформатиків України

21 травня 2019 року у відділенні комп’ютерних наук відбувся освітній захід «Видатні інформатики України». 
Головна мета заходу – сконцентрувати увагу слухачів МАН на особистому внеску та ролі українських вчених, програмістів у розвиток світової інформатики та програмування. 

Зокрема, учні дізналися про Сергія Лeбедєва – вченого, академіка, творця першого в континентальній Європі комп'ютера; Віктора Глушкова - вченого, першого розробника комп'ютерної техніки, автора фундаментальних праць у галузі кібернетики, математики і обчислювальної техніки; Бориса Малиновського - український вченого-комп'ютерника, який досліджував можливість використання магнітних елементів у електронно-обчислювальній машині «МЕОМ», розробленій під керівництвом академіка; Катерини Ющенко, яка написала перші програми для першої ЕОМ та інших вчених. 

Водночас слухачів ознайомили з діяльністю програмістів, випускників Волинської обласної МАН, які на сьогодні працюють у провідних вітчизняних та зарубіжних ІТ-компаніях. Серед них – Тарас Щегельський, Остап Андрусів, Ігор Степанян та інші. 

Щорічно у відділенні комп’ютерних наук навчається близько сотні юних інформатиків, найкращі з них стали переможцями обласних та Всеукраїнських конкурсів, турнірів, олімпіад. Троє вихованців відділення – Хвиль Тарас, Люк Роман та Галина Падалко отримали Свідоцтво права на твір.

 

к-сть переглядів:2467         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа