Юні лідери Ківерцівщини та їх наставники відвідали Волинську обласну МАН : Волинська обласна Мала академія наук
Юні лідери Ківерцівщини та їх наставники відвідали Волинську обласну МАН

Юні лідери Ківерцівщини та їх наставники відвідали Волинську обласну МАН

«Навчати означає більше, ніж давати знання.
Навчати означає надихати на зміни".
(Вільям Артур Ворд)

03 червня 2019 року на базі Волинської обласної МАН відбулося виїзне засідання для 17 лідерів учнівського самоврядування та десяти педагогів Ківерцівського району. Учасники зустрічі детально ознайомились з діяльністю Волинської обласної МАН.

Директор Волинської обласної МАН Галина Толстіхіна зосередила увагу педагогів на роботі з обдарованими дітьми в умовах реформування освіти та викликів соціуму. Для юних лідерів було проведено тренінг з розвитку критичного та креативного мислення Іриною Клімук, кандидатом філософських наук, методистом ВОМАН.

На тренінгу учасники мали змогу потренувати власне мислення, спробувати критично осмислювати різні проблеми, а також пропонувати несандартні, оригінальні ідеї. Саморефлексія, креатив, вміння працювати в команді - це ті завдання, які були головними впродовж проведення тренінгу. Всі учасники отримали знання, якою повинна бути креативна людина і як можливо свою творчість та креативність втілювати в реальність, спробувши себе у різноманітних вправах. Натхненно учні поговорили про щастя і з набутими знаннями та навичками, а також вірою в те, що кожен є креативним, завершили тренінг.

По закінченню зустрічі педагоги  отримали методичні матеріали, а учні – запрошення на навчання у стаціонарних секціях Волинської обласної МАН.

к-сть переглядів:1779         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа