12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Літо з мелодією природи : Волинська обласна Мала академія наук
Літо з мелодією природи

Літо з мелодією природи

Спекотний літній період пройшов дуже продуктивно для молодих науковців-біологів, які мали змогу попрацювати в лабораторному комплексі Bio-Lab, з 18 по 24 червня у м. Києві на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості НЦ «МАНУ» 

Зубашенко Богдана, учениця 10 класу Луцької гімназії №21 та Шуляка Максим, учень 10 класу Волинського наукового ліцею, переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, стали учасниками Всеукраїнської літньої біологічної школи.

Основним напрямом школи була фізіологія рослин. На лекційних  та лабораторних заняттях розглядались такі поняття, як: алелопатія, процеси фотосинтезу та клітинного дихання, явище рослинного імунітету і температурну стійкість рослин.

Також юні біологи експериментально змогли провести мікрохімічний аналіз води, виділити рослинні пігменти методом Клауса, визначити вміст нітратів у фруктах та овочах.

Учасники  школи з Волині відзначили насиченість  програми літньої школи, та головне, можливість  поспілкуватись з однолітками закоханими у біологію з усіх куточків України.

к-сть переглядів:1522         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа