Літо з мелодією природи : Волинська обласна Мала академія наук
Літо з мелодією природи

Літо з мелодією природи

Спекотний літній період пройшов дуже продуктивно для молодих науковців-біологів, які мали змогу попрацювати в лабораторному комплексі Bio-Lab, з 18 по 24 червня у м. Києві на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості НЦ «МАНУ» 

Зубашенко Богдана, учениця 10 класу Луцької гімназії №21 та Шуляка Максим, учень 10 класу Волинського наукового ліцею, переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, стали учасниками Всеукраїнської літньої біологічної школи.

Основним напрямом школи була фізіологія рослин. На лекційних  та лабораторних заняттях розглядались такі поняття, як: алелопатія, процеси фотосинтезу та клітинного дихання, явище рослинного імунітету і температурну стійкість рослин.

Також юні біологи експериментально змогли провести мікрохімічний аналіз води, виділити рослинні пігменти методом Клауса, визначити вміст нітратів у фруктах та овочах.

Учасники  школи з Волині відзначили насиченість  програми літньої школи, та головне, можливість  поспілкуватись з однолітками закоханими у біологію з усіх куточків України.

к-сть переглядів:1839         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа