Зустріч з нагоди Дня винахідника : Волинська обласна Мала академія наук
Зустріч з нагоди Дня винахідника

Зустріч з нагоди Дня винахідника

Наше життя сповнене винаходами: від візка в магазині до кардіостимулятора та банального поштового індексу.  Поряд з нами по життю крокують допитливі та креативні, які рухають прогрес на планеті Земля.

Саме для таких талановитих та обдарованих з нагоди відзначення Дня винахідника та раціоналізатора,  Волинська обласна Мала академія наук організувала зустріч на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Такі спраглі до знань слухачі ВО МАН осягали, чим у майбутньому можна в задоволення займатись у відділенні технічних наук. Це і про винаходи та  свідоцтва про право власності на твір, це і про роботів, що заполонили сучасний світ. Яким шляхом  розвинути себе, куди направити свої мізки і як реалізувати свої здібності? Про це та інше повідомили Бурбела О.Ф., методист КУ “ВО МАН”  та Лукавий П.М., керівник секції робототехніки.  А кульмінацією - стали змагання роботів у Категорії “Сумо”.    

к-сть переглядів:1486         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа