Актуальні новини

: : Новини за період - /2020/10/13

Співпраця з батьками: партнерство та взаємодія Співпраця з батьками: партнерство та взаємодія
13 жовтня 2020 р.
12 жовтня у відділенні мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Волинської обласної МАН з дотриманням усіх карантинних вимог відбулись батьківські збори.
Географічний  online weekend у Волинській МАН Географічний online weekend у Волинській МАН
13 жовтня 2020 р.
10 жовтня відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів, до якого долучилися 12 команд із наукових товариств учнів області.
Тріумф людини. Мешканці України, які перемогли ГУЛАГ Тріумф людини. Мешканці України, які перемогли ГУЛАГ
13 жовтня 2020 р.
Напередодні Дня захисника України слухачі секції історії Волинської обласної Малої академії наук ознайомилися із виставкою Українського інституту національної пам’яті: «Тріумф людини. Мешканці України, які перемогли ГУЛАГ».
«Ice Blast», «Frobscottle» та «Уроборос» «Ice Blast», «Frobscottle» та «Уроборос»
13 жовтня 2020 р.
Незнайомі слова? Можливо, але тільки не для юних хіміків Волині.
9 жовтня всі любителі хімії мали змогу спробувати свої сили в XXVІІІ обласному турнірі юних хіміків, який вперше проходив в онлайн режимі. Доєднались до цього дійства 6 команд-сміливців, які продемонстрували не тільки ґрунтовну підготовку та знання в запропонованих хімічних задачах, а й готовність працювати у новому форматі.
Математичні бої online – це реально! Математичні бої online – це реально!
13 жовтня 2020 р.
Жовтень завжди був «гарячою» порою для Волинської обласної Малої академії наук – саме в цей період відбувається найбільше турнірів юних науковців. Тож і 11 жовтня 2020 року в онлайн-режимі було проведено ХХІІІ обласний турнір юних математиків, до якого долучилося 8 команд з наукових товариств учнів області.

Всі новини