Географічний online weekend у Волинській МАН : Волинська обласна Мала академія наук
Географічний online weekend у Волинській МАН

Географічний  online weekend у Волинській МАН

10 жовтня відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів, до якого долучилися 12 команд із  наукових товариств учнів області.

Юні географи дискутували про пандемію COVID-19, як виклик для міжнародного та вітчизняного туризму, її вплив на міграційні процеси; про доцільність проведення ренатуралізації боліт у межах Українського Полісся; про проблеми  зникнення та обміління озер, у тому числі перлини Волинського краю – озера Світязь та інші питання, що стосуються як світу, так і України.     

Активні та ерудовані учасники  інтелектуальних змагань демонстрували не лише глибокі знання з географії, а й уміння спільними зусиллями вирішувати складні географічні проблеми, представляти свої  рішення в переконливій формі та аргументовано захищати їх у ході наукової дискусії.

Особливо запеклі бої точилися у фіналі, адже команди-фіналісти виявилися дуже сильними та ґрунтовно підготовленими.

Перемогу у турнірі здобула команда Волинського  наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради у складі:

  1. Костюка Андрія, учня 11 класу;
  2. Кузьмич Анни, учениці 9 класу;
  3. Мамая Костянтина, учня 11 класу;
  4. Мельника Романа, учня 11 класу;
  5. Шишка Сергія, учня 10 класу.

 ІІ місце посіла збірна команда м. Луцька у складі:

  1. Зубрицького Михайла, учня 11 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»;
  2. Назарчук Марії, учениці 10 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»;
  3. Лугвіщик Олекандри, учениці  11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області»;
  4. Кльоц Софії, учениці 11 класу комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області»;
  5. Студницького Матвія, учня 11 класу комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області».

ІІ місце виборола й команда Іваничівської ОТГ у складі:

  1. Шевчук Богдани, учениці 11 класу комунального закладу загальної середньої освіти «Іваничівський ліцей №1 Іваничівської селищної ради Волинської області»;
  2. Шелест Олександри, учениці 11 класу комунального закладу загальної середньої освіти «Іваничівський ліцей №1 Іваничівської селищної ради Волинської області»;
  3. Пашко Яни, учениці 11 класу комунального закладу загальної середньої освіти «Іваничівський ліцей №1 Іваничівської селищної ради Волинської області»;
  4. Новосада Дмитра, учня 10 класу комунального закладу загальної середньої освіти «Іваничівський ліцей №1 Іваничівської селищної ради Волинської області».

      Дипломами ІІІ ступеня нагороджені: 

  •  збірна команда м. Ковеля у складі:
  1. Жук Марії, учениці 11 класу ліцею №10 м. Ковеля Волинської області;
  2.  Білашука Артема, учня 10 класу ліцею №10 м. Ковеля Волинської області;
  3.  Кобиш Анастасії, учениці 10 класу ліцею №10 м. Ковеля  Волинської області;
  4.  Михальчук Софії, учениці  11 класу закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ступенів №8 м.Ковеля;
  5.  Фалюш Софії, учениці  9 класу закладу загальної середньої освіти           І-ІІІ ступенів №2 м. Ковеля
  • команда Горохівського району у складі:
  1. Лихограя Андрія, учня 11 класу навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів Волинської області;
  2. Мудрака Сергія, учня 11 класу навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів Волинської області ;
  3. Синюка Романа, учня 11 класу навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів Волинської області;
  4. Шайнюги Анни, учениці 11 класу навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів Волинської області;
  5. Янюка  Олександра, учня 10 класу навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів Волинської області.

     Призові місця у рейтингу індивідуальної  першості  посіли такі учні:

 І місце:  

Шелест Олександра, учениця 11 класу комунального закладу загальної середньої освіти «Іваничівський ліцей №1 Іваничівської селищної ради Волинської області».

ІІ місце: 

Шишко Сергій, учень  10 класу Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

Студницький Матвій, учень 11 класу комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області»

ІІІ місце:

Зубрицький Михайло, учень 11 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»;

Костюк Андрій, учень 10 класу Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

Білашук Артем, учень 10 класу ліцею №10 м. Ковеля  Волинської області;

Фурманюк Кірілл, учень 11 класу навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-дитячий садок" смт Заболоття.

Щиро дякуємо учасникам, керівникам команд, членам журі та ведучим за плідну роботу. Маємо надію, що інтелектуальні змагання стануть для учнів  стимулом для руху до нових вершин у науці й житті!

 

к-сть переглядів:532         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: