12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Зустріч з нагоди Дня винахідника : Волинська обласна Мала академія наук
Зустріч з нагоди Дня винахідника

Зустріч з нагоди Дня винахідника

Наше життя сповнене винаходами: від візка в магазині до кардіостимулятора та банального поштового індексу.  Поряд з нами по життю крокують допитливі та креативні, які рухають прогрес на планеті Земля.

Саме для таких талановитих та обдарованих з нагоди відзначення Дня винахідника та раціоналізатора,  Волинська обласна Мала академія наук організувала зустріч на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Такі спраглі до знань слухачі ВО МАН осягали, чим у майбутньому можна в задоволення займатись у відділенні технічних наук. Це і про винаходи та  свідоцтва про право власності на твір, це і про роботів, що заполонили сучасний світ. Яким шляхом  розвинути себе, куди направити свої мізки і як реалізувати свої здібності? Про це та інше повідомили Бурбела О.Ф., методист КУ “ВО МАН”  та Лукавий П.М., керівник секції робототехніки.  А кульмінацією - стали змагання роботів у Категорії “Сумо”.    

к-сть переглядів:1080         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа