12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Цікаво і повчально. Шерінгова економіка: зарубіжний досвід і вітчизняні реалії (Приймак Аріана) : Волинська обласна Мала академія наук
Цікаво і повчально. Шерінгова економіка: зарубіжний досвід і вітчизняні реалії (Приймак Аріана)

Цікаво і повчально.  Шерінгова економіка: зарубіжний досвід і вітчизняні реалії (Приймак Аріана)

Стипендіатом Президента України в 2021 році стала Приймак Аріана, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради», слухачка секції економіки Волинської обласної МАН.

Серед здобутків талановитої юнки перемоги у складі команди Волинської області на Всеукраїнському турнірі юних математиків імені професора М.Й.Ядренка, призові місця на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, обласному турнірі юних економістів. В 2019 році вихованка ВО МАН виборола ІІІ місце на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у секції «Фінанси, грошовий обіг і кредит», а в 2020 році стала абсолютним переможцем цього ж конкурсу у секції «Економічна теорія та історія економічної думки».

Попереду – напружена підготовка та складання іспитів зовнішнього незалежного оцінювання, вибір професії та вступ до омріяного ВНЗ. Віримо, що не раз ще почуємо про успіхи нашої слухачки!

Коло інтересів Аріани лежить в сфері економіки. І тема наукового проєкту була вибрана не випадково, адже  у сучасних умовах економіка спільного споживання (шерінг) може забезпечити  стійку потреба у пошуку додаткового доходу,  розширити доступ до активів,  товарів та послуг.

З анотацією науково-дослідницької роботи «Шерінгова економіка: зарубіжний досвід і вітчизняні реалії» можна ознайомитись за посиланням.

 

к-сть переглядів:382         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа