Цікаво і повчально. Шерінгова економіка: зарубіжний досвід і вітчизняні реалії (Приймак Аріана) : Волинська обласна Мала академія наук
Цікаво і повчально. Шерінгова економіка: зарубіжний досвід і вітчизняні реалії (Приймак Аріана)

Цікаво і повчально.  Шерінгова економіка: зарубіжний досвід і вітчизняні реалії (Приймак Аріана)

Стипендіатом Президента України в 2021 році стала Приймак Аріана, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради», слухачка секції економіки Волинської обласної МАН.

Серед здобутків талановитої юнки перемоги у складі команди Волинської області на Всеукраїнському турнірі юних математиків імені професора М.Й.Ядренка, призові місця на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, обласному турнірі юних економістів. В 2019 році вихованка ВО МАН виборола ІІІ місце на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у секції «Фінанси, грошовий обіг і кредит», а в 2020 році стала абсолютним переможцем цього ж конкурсу у секції «Економічна теорія та історія економічної думки».

Попереду – напружена підготовка та складання іспитів зовнішнього незалежного оцінювання, вибір професії та вступ до омріяного ВНЗ. Віримо, що не раз ще почуємо про успіхи нашої слухачки!

Коло інтересів Аріани лежить в сфері економіки. І тема наукового проєкту була вибрана не випадково, адже  у сучасних умовах економіка спільного споживання (шерінг) може забезпечити  стійку потреба у пошуку додаткового доходу,  розширити доступ до активів,  товарів та послуг.

З анотацією науково-дослідницької роботи «Шерінгова економіка: зарубіжний досвід і вітчизняні реалії» можна ознайомитись за посиланням.

 

к-сть переглядів:565         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа