Школа громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання “Агенти змін” у 2021 році : Волинська обласна Мала академія наук
Школа громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання “Агенти змін” у 2021 році

Школа громадянської і волонтерської участі  та патріотичного виховання “Агенти змін”  у 2021 році

Національний центр “Мала академія наук України” спільно з Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, Благодійною фундацією “Агенти змін” та Центром політичних студій та аналітики “Ейдос” в 2021 році проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання “Агенти змін” (чотири етапи).

До навчання запрошуються учні 8-10 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади, школи, району, села чи міста у реаліях українського сьогодення.

Школа проходитиме в чотири етапи: формат навчання – очно-заочний; триватиме проєкт з березня по грудень 2021 року; навчання передбачає домашні завдання та консультації протягом року.

Перший етап розпочнеться наприкінці березня – початку квітня 2021 року в онлайн-режимі.

Для участі у школі необхідно до 20 лютого 2021 року (дедлайн - 23:59):

  1. Заповнити анкету
  2. Прочитати текст про щастя
  3. Переглянути відеовиступ на TEDX
  4. Написати есе на 400–500 слів на тему “Чи існує рецепт щастя у мінливому світі” і надіслати на електронну адресу scakyiv@gmail.com

Просимо кандидатів у темі листа та назві файлу з есе і безпосередньо у файлі перед самим текстом зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад Іванов_Андрій_есе.doc). Файли без зазначення авторства не будуть розглянуті.

Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учасника відбору за принципом доброчесності. Будь-які цитування без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат і такі роботи не розглядатимуться.

Зі всіх заявок будуть відібрані 125 учасників.

Списки учнів – учасників навчання у школі буде розміщено на сайті Національного центру “Мала академія наук України” після 15 березня 2021 р. (розділ “Заходи, проєкти” – “Школа “Агенти змін”, посилання “списки”).

Участь у Школі “Агенти змін” безкоштовна. Під час очного навчання всі учасники забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами за рахунок НЦ “МАНУ”.

Витрати на проїзд до м.Києва та у зворотньому напрямку, харчування учнів у дорозі, витрати на відрядження керівника групи здійснюються за рахунок самофінансування.

Результатом навчання є реалізований у рідному населеному пункті соціальний, екологічний або культурно-мистецький проєкт. Протягом шести років учасниками школи стали понад 430 підлітків, які втілили близько 300 проєктів.

к-сть переглядів:1775         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа