12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Семінар "Нейронаука і школа" : Волинська обласна Мала академія наук
Семінар "Нейронаука і школа"

Семінар

Нейронауки - складна галузь знань. У нервовій системі чимало структур, а характер їхніх зв'язків та взаємодій подекуди дуже заплутаний. В курсі шкільної біології цей матеріал викладається досить рано - у 8 класі. А це пов'язане із неодмінним спрощенням відомостей у підручниках. Подекуди настільки, що зникає суть процесу. Крім того, шкільна нейробіологія містить чимало застарілих або помилкових відомостей, які "мандрують" з підручника у підручник.

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Українським товариством нейронаук і ГО «Ноосфера» 23 березня проведуть вебінар для педагогів «Нейронаука та школа» в рамках Всесвітнього тижня мозку в Україні.

Семінар проведе нейрофізіолог, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця Андрій Чернінський. Він є співавтором кількох навчальних посібників, у тому числі рекомендованих Міністерством освіти та науки підручників, автором посібника з біології людини, онлайн курсу з нейронаук для школярів та координатором Українського нейроконкурсу.

Цільовою аудиторією є шкільні вчителі та викладачі МАН. Реєстрація - https://forms.gle/nSWX3auYAXz8DFWf6

к-сть переглядів:801         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа