Семінар "Нейронаука і школа" : Волинська обласна Мала академія наук
Семінар "Нейронаука і школа"

Семінар

Нейронауки - складна галузь знань. У нервовій системі чимало структур, а характер їхніх зв'язків та взаємодій подекуди дуже заплутаний. В курсі шкільної біології цей матеріал викладається досить рано - у 8 класі. А це пов'язане із неодмінним спрощенням відомостей у підручниках. Подекуди настільки, що зникає суть процесу. Крім того, шкільна нейробіологія містить чимало застарілих або помилкових відомостей, які "мандрують" з підручника у підручник.

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Українським товариством нейронаук і ГО «Ноосфера» 23 березня проведуть вебінар для педагогів «Нейронаука та школа» в рамках Всесвітнього тижня мозку в Україні.

Семінар проведе нейрофізіолог, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця Андрій Чернінський. Він є співавтором кількох навчальних посібників, у тому числі рекомендованих Міністерством освіти та науки підручників, автором посібника з біології людини, онлайн курсу з нейронаук для школярів та координатором Українського нейроконкурсу.

Цільовою аудиторією є шкільні вчителі та викладачі МАН. Реєстрація - https://forms.gle/nSWX3auYAXz8DFWf6

к-сть переглядів:1021         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа