“Чорнобиль – молодь буде пам’ятати” : Волинська обласна Мала академія наук
“Чорнобиль – молодь буде пам’ятати”

“Чорнобиль – молодь буде пам’ятати”

26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, яка була не лише найбільшою катастрофою в історії ядерної енергетики, але й подією всесвітньо-історичного значення, що відбулася на території України.

8 квітня слухачі Волинської обласної МАН побували на презентації збірників документів про катастрофу на Чорнобильській АЕС „Чорнобильське досьє КҐБ”, яка відбулася на базі Волинської державної обласної універсальної бібліотеки імені Олени Пчілки. У книгах опубліковані документи з “архівів КҐБ”. Свідчення, зібрані у виданні, відображають перебіг будівництва, розслідування причин аварії 26 квітня 1986 року та перші місяці ліквідації її наслідків через призму діяльності радянських спецслужб. 

Манівці також мали можливість поспілкуватися з Кухтеєм Ростиславом Адамовичем, головою Волинської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”, та Зинюком Юрієм Олексійовичем, журналістом, письменником, учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, та краще зрозуміти передумови катастрофи і саму трагедію, що сталася на ЧАЕС. 

 

к-сть переглядів:109         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: