Свято робототехніки : Волинська обласна Мала академія наук
Свято робототехніки

Свято робототехніки

11 квітня 2021 року відбулися І обласні змагання з робототехніки в категорії “Сумо” на базі Волинської державної обласної універсальної бібліотеки імені Олени Пчілки. Організаторами змагань стали управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації  та комунальна установа “Волинська обласна Мала академія наук”.

Участь у заході взяла  31 команда із закладів освіти області.

Учасникам потрібно було підготувати робота здатного найбільш ефективно виштовхувати робота-противника з межі поля за визначений проміжок часу. Змагання проводилися у двох категоріях: “Дистанційно-керовані роботи” та “Автономні роботи”.

У категорії “Дистанційно-керовані роботи” учасники мали змогу керувати роботом за допомогою мобільного телефону чи пульта  через bluetooth або Wi-fi..

У категорії “Автономні роботи” рух роботизованих конструкцій визначався попередньо написаною програмою.

Змагання були активними та емоційними. Учасники активно вболівали за перемогу своїх колег.

У категорії  Дистанційно-керовані роботи місця розподілились так:

І місце – команда Володимир-Волинського ліцею “Центр освіти” Волинської обласної ради у складі:

1. Сьомака Ярослава, учня 8 класу;

2. Карпешка Романа, учня 8 класу

ІІ місце – команда комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук” у складі Климчука Олександра, учня 6 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”.

ІІ місце – команда комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради Волинської області” у складі:

  1. Корнійчука Андрія, учня 6 класу;
  2. Еслюка Олександра, учня 6 класу.

ІІ місце – команда комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради Волинської області” у складі:

  1. Костюка Артура, учня 6 класу;
  2. Гури Максима, учня 6 класу.

Керівник – Кузнєцов Сергій Володимирович, керівник гуртка робототехніки комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради Волинської області”.

ІІІ місце – команда комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук” у складі:

  1. Гаврилюка Любомира, учня 6 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;
  2. Пасічника Юрія, учня 6 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”.

ІІІ місце – команда комунального закладу “Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області” у складі:

  1. Остапчука Владислава, учня 6 класу;
  2. Ільчука Богдана, учня 5 класу. 

ІІІ місце – команда комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук” у складі Швеця Данила, учня 3 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”.

ІІІ місце – команда комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук” у складі Кмецинського Дмитра, учня 6 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 – ліцей Луцької міської ради Волинської області”.

ІІІ місце – команда комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук” у складі Лукавого Юрія, учня 2 класу комунального закладу загальної середньої освіти “Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області”.

ІІІ місце – команда опорного закладу загальної середньої освіти  “Торчинський ліцей Торчинської селищної ради” у складі:

  1. Семенова Максима, учня 9 класу;
  2. Гордійчука Тараса, учня 7 класу.

У категорії:  Автономні роботи місця розподілились так:

І місце – команда Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради у складі Юлаха Ярослава, учня 6 класу.

ІІ місце – команда Володимир-Волинського ліцею “Центр освіти” Волинської обласної ради у складі:

1. Гаврилюка Захара, учня 8 класу;

2. Дзюби Назарія, учня 2 класу.

ІІ місце – команда Володимир-Волинського ліцею “Центр освіти” Волинської обласної ради у складі:

1. Кордонця Ярослава, учня 6 класу;

2. Гринишина Максима, учня 6 класу.

ІІІ місце – команда комунального закладу “Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області” у складі:

  1. Остапчука Владислава, учня 6 класу;
  2. Ільчука Богдана, учня 5 класу. 

ІІІ місце – команда комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук” у складі Климчука Олександра, учня 6 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”.

ІІІ місце – команда комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради Волинської області” у складі:

  1. Корнійчука Андрія, учня 6 класу;
  2. Еслюка Олександра, учня 6 класу.

Керівник – Кузнєцов Сергій Володимирович, керівник гуртка робототехніки комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради Волинської області”.

За підсумками змагань переможці отримали цінні подарунки від партнерів заходу: Департаменту сім’ї молоді та спорту Луцької міської ради та  Благодійного фонду “Тільки разом”.

 Вітаємо переможців та зичимо нових творчих досягнень!

к-сть переглядів:151         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: