Успішний старт - успішний фініш : Волинська обласна Мала академія наук
Успішний старт - успішний фініш

Успішний старт - успішний фініш

Досить символічно до Дня науки 15-16 травня 63 слухачів, учнів  Волинської обласної Малої академії наук захищали свої наукові проєкти на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

42 юних науковці  ввійшли в когорту переможців найпрестижнішого конкурсу року!

Список переможців  фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

2021 рік

І місце

  • Крижик Софія Дмитрівна, комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей с. Забороль Заборольської сільської ради» Волинської області, секція польської мови;

II місце

  • Косенко Анастасія Сергіївна,  комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», секція української мови; секція української мови;
  • Драбант  Софія Віталіївна, комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради», секція англійської мови;
  • Лехкобит Василь Віталійович, ліцей імені Олени Пчілки м. Ковеля Волинської області, секція німецької мови;
  • Крот Олег Володимирович, Луцька спеціалізована школа    І-ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області, секція літературної творчості;
  • Комзюк Анна Юріївна,  Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Волинської обласної ради, секція мистецтвознавства;
  • Марчук Роман Сергійович, комунальний заклад загальної середньої освіти «Гіркополонківський ліцей Боратинської сільської ради» Волинської області, секція журналістики;
  • Калінчик Тетяна Сергіївна,   Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, секція історії України;
  • Масюк Дарина Сергіївна,  опорний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Прилісне" Маневицького району Волинської області, секція історичного краєзнавства;
  • Пікула Дарина Вікторівна,  Штунська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Вишнівської сільської ради Волинської області, секція етнології;
  • Мотлюк Марк Петрович, заклад загальної середньої освіти «Камінь-Каширський ліцей № 1  ім. Євгена Шабліовського» Камінь-Каширської міської ради Волинської області, секція математичного моделювання;
  • Побережний Валерій Володимирович ,  комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради», секція економічної  теорії та історії економічної думки;
  • Братюк Владислав Володимирович, комунальний заклад “Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”, секція науково-технічної творчості та винахідництва;
  • Котюк Марія Володимирівна,  комунальний заклад «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області», секція екології;

IIІ місце

  • Семчук Ілона Миколаївна,   Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, секція української літератури;
  • Конрад Діана Андріївна, комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради», секція кримськотатарської гуманітаристики;
  • Григорович  Юлія Юріївна, Ліцей імені Олени Пчілки м. Ковеля Волинської області, секція зарубіжної літератури;
  • Касьян Софія Валентинівна, комунальний заклад  «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради», секція філософії;
  • Шамайда Аріана Романівна,   Княгининівський ліцей Волинської обласної ради, секція соціології;
  • Сорокіна Марія Ігорівна, ліцей  № 13 міста Ковеля Волинської області, секція педагогіки;
  • Марчук Андрій Сергійович, комунальний заклад загальної середньої освіти «Гіркополонківський ліцей Боратинської сільської ради» Волинської області, секція всесвітньої історії;
  • Роїк Іоанна Олександрівна,  Княгининівський ліцей Волинської обласної ради, секція кліматології та метеорології;
  • Білашук Артем Васильович,  ліцей  № 10 м. Ковеля Волинської області, секція гідрології;
  • Семенюк Мілана Анатоліївна,  навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 - гімназія імені Героя Радянського Союзу В.Газіна" смт Ратне Волинської області, секція географії та ландшафтознавства;
  • Солтисюк Дмитро Андрійович,  комунальний заклад «Луцька гімназія №18 Луцької міської ради Волинської області», секція інтернет-технологій та WEB-дизайну;
  • Мотлюк  Марк Петрович,   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"№1 імені Євгена Шабліовського Камінь-Каширської районної ради Волинської області, Секція комп'ютерних систем та мереж;
  • Лук’янюк Аріан Олександрович,   Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм;
  • Вигнанчук Дарина Сергіївна, комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради», секція прикладної математики;
  • Левковський Владислав Дмитрович, комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради», секція мікроекономіки та макроекономіки;
  • Ходаківський Єгор Олександрович, комунальний заклад “Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”, секція експериментальної фізики;
  • Степанов Володимир Петрович,   комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”,  секція аерофізики та космічних досліджень;
  • Іщук Павло Олегович   Комунальний заклад загальної середньої освіти “Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області”, секція авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніки;
  • Сичук Аліна Вікторівна Комунальний заклад “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”, секція технологічних процесів та перспективних технологій;
  • Гузюк Георгій Олександрович Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, секція інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій;
  • Іванова Богдана Олександрівна, навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія" смт Стара Вижівка, Старовижівський район, секція валеології;
  • Івашко  Олена Олегівна ,   навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів Волинської області, секція ботаніки;
  • Балашова Валерія Олександрівна,  комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради», вихованка Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, секція загальної біології;
  • Юхимчук Анастасія Олегівна,   комунальний заклад «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області», секція хімії;
  • Михалевич Софія Михайлівна Навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок» с. Замшани Забродівської об’єднаної територіальної громади Ратнівського району, секція охорони довкілля та раціонального природокористування;
  • Бачинський Назар Валентинович,  Волинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради, секція лісознавства;
  • Зарадюк Марія Олегівна,  Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14” імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради Волинської області,  секція агрономії;
  • Самойліч  Юлія Миколаївна,  Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської  ради, вихованка гуртка «Юні агрохіміки» Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, секція селекції та генетики.

Вітаємо всіх переможців та їх наставників з перемогою.

к-сть переглядів:232         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: