Актуальні новини

: : Новини за період - /2021/5/24

Літня школа креативного письма Літня школа креативного письма
24 травня 2021 р.
Національний центр «Мала академія наук України» з 05 по 09 липня ц.р буде проводити літню школу креативного письма «Агентка змін Леся Українка» в режимі онлайн (умови відбору учасників розміщено на сайті http://man.gov.ua)
До уваги педагогів та  керівників МАН До уваги педагогів та керівників МАН
24 травня 2021 р.
Національний центр «Мала академія наук України» з 3 червня по 28 червня 2021 року проведе практикум для освітян «Цифровий простір педагога».
Всеукраїнська літня наукова філологічна школа Всеукраїнська літня наукова філологічна школа
24 травня 2021 р.
Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Волинською обласною Малою академією наук та Волинським національним університетом імені Лесі Українки з 14 до 19 червня 2021 року проведе Всеукраїнську літню наукову філологічну школу «Леся Українка в новому тисячолітті». Школа проводиться в рамках святкування 150- річчя з дня народження Лесі Українки.
Наукові пікніки у Прилісному Наукові пікніки у Прилісному
24 травня 2021 р.
20 травня спортивний зал Прилісненської школи перетворився на справжню наукову лабораторію. Практичні досліди та експерименти з хімії, біології та фізики, роботи й трикоптери, 3D-сканери, окуляри віртуальної реальності та багато іншої наукової дивовижі було представлено на Наукових пікніках організованих Волинською обласною Малою академією наук у партнерстві з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Луцьким національним технічним університетом та Центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

Всі новини