Дискусійна панель для учнів Філософія партнерства і співпраці в науці : Волинська обласна Мала академія наук
Дискусійна панель для учнів Філософія партнерства і співпраці в науці

Дискусійна панель для учнів Філософія партнерства і співпраці в науці

з 08 по 11 червня 2021 року Національним центром «Мала академія наук України» буде проведено дискусійну панель для учнів Філософія партнерства і співпраці в науці в режимі онлайн.

До участі запрошуються учні 8-10 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти.

Мета заходу: знайомство учнів з основними принципами педагогіки партнерства в науці; надати учням дієві інструменти як навчитися мислити та діяти вільно та відповідально у відносинах на рівні «вчитель - учень» щодо ефективних рішень у впровадженні науково - дослідницької роботи.

Дискусійна панель відбуватиметься на платформі «Zoom». Програмою заходу передбачено: лекції, воркшопи. домашні проектні практикуми та консультації.

Для участі в заході необхідно до 03 червня 2021 року зареєструватися за посиланням.

Про зарахування учні будуть повідомлені на електронну адресу, зазначену в анкеті, 05 червня 2021 року.

За результатами заходу планується видання збірки матеріалів, які включатимуть надіслані на електронну пошту lewyzka@ukr.net есе учнів на тему: «Що для мене значить партнерство в навчанні?». Прохання надсилати роботи до 14 червня 2021 року, у темі листа зазначити: «Прізвище учасника Есе Партнерство». Вимоги до оформлення: Microsoft Word з можливими розширеннями файлів: .rtf, .doc, .docx. Розмір сторінки А4; книжкова орієнтація; поля з усіх країв по 2 см.; шрифт Times New Roman; розмір шрифту 14; інтервал між рядками 1. Обсяг до 2-х сторінок). На початку 1 сторінки просимо вказати ПІБ, місце навчання, клас, адресу проживання, електронну адресу, номер мобільного телефону.

Додаткова інформація - за тел.: +38 050154858 (Оксана Левицька).

 

к-сть переглядів:345         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: