Нові знання – інвестиція у майбутнє! : Волинська обласна Мала академія наук
Нові знання – інвестиція у майбутнє!

Нові знання – інвестиція у майбутнє!

Хіміки – це ті,
хто насправді розуміють світ
Лайнус Полінг

З 1 по 4 червня 2021 року Волинською обласною МАН проведено літню онлайн-школу з хімії. Цикл занять проводила кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії та технологій Волинського національного університету імені Лесі Українки Світлана Іванівна Корольчук.

Насамперед волинські школярі прослухали захоплюючі лекції на тему “Органолептична оцінка морозива”, розглянули історію виникнення морозива та історію споживання морозива в Ізраїлі, Македонії, Єгипті, Франції, Іспанії, Німеччині, Італії та Америці, дізналися про цікаві факти виникнення назви морозива “ескімо”, “вафельного стаканчика”, ‘морозива на паличці”.

Учасники школи дослідили харчову та біологічну цінність морозива, склад, класифікацію морозива, його основні види, ДСТУ морозива. Детально розглянули процес виробництва морозива, харчові добавки у складі морозива, а саме: стабілізатори, ароматизатори, згущувачі, гелеутворювачі, піноутворювачі, емульгатори, барвники, підсолоджувачі, антиоксиданти та регулятори кислотності.

На лабораторних роботах в домашніх умовах юні дослідники провели органолептичну оцінку якості морозива, проаналізувавши смак, аромат, структуру, консистенцію, колір та зовнішній вигляд. Таким чином визначили найкраще для себе морозиво.

Маємо надію, що учасники літнього інтерактиву й надалі будуть пізнавати світ,  експериментувати, досліджувати та використовувати отримані знання у житті.

        

к-сть переглядів:723         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа